Sú pracie prostriedky z Nemecka lepšie?

15. jún 2024

Ahojte, máte fakt niekto skúsenosť, že ten istý produkt napr ariel alebo lenor, bol z nemecka kvalitnejší v porovnaní so slovenskym? Pozerám rôzne slovenske weby ktoré majú nemecke pracie prostriedky a neviem či sa to teda oplatí

doriiis
15. jún 2024

Ani nie.Taky Formil mi príde lepší

rozculena
15. jún 2024

@doriiis u nás ho vôbec nemajú

luxus10
15. jún 2024

nemecky persil ano...ale musi byt nemecky...kuk allegro...sk, poliaci ich maju original, a to teda rozdiel je...

helenpekar
15. jún 2024

U nás babke nosievajú prací prášok z Rakúska, a môžem povedať že tá vôňa sa nedá porovnať so slovenskými prac. práškami.

autor
15. jún 2024

a stránka nemecka drogeria ?

lakebabe
15. jún 2024

Podľa mňa je, keď mi muž donesie Persil, Ariel alebo avivaze z Nemecka vidím tam rozdiel a dost. Ale to aj v niektorej drogerii

zuju2
15. jún 2024

Áno je aj tekutý aj pevný taktiež aviváž. Obal je taký u nás, ale obsah sa nedá porovnať. Kvalitnejšie perie a aj vonia. Prášky mi nosí z Nemecka manžel

hipuska
15. jún 2024

@luxus10 z toho Alegra sa dá normálne objednať? Nepoznám to. A teda, tento by mal byť ten lepší?

luxus10
15. jún 2024

@hipuska ano da sa , ale ked si vyberies napr. tento gel, kvoli doprave si vyberaj tovar od toho isteho predajcu...tam je ich vela- a na 5 nakupov, predajcov je teraz smart doprava na pol roka zdarma...ja uz som cez allegro robila viac nakupov...

luxus10
15. jún 2024

@hipuska tento gel je skvely... potom su dobre este belgicke a portugalske persily...

hipuska
15. jún 2024

@luxus10 a neposles link? Či tie tam nie sú? Alebo detsky sensitiv?

luxus10
15. jún 2024

@hipuska dala so vyssie-17.58 hod

hipuska
15. jún 2024

@luxus10 akurát ten, čo si dala má fakt zle recenzie

zuzulka558
15. jún 2024

Áno je, kamarátkin muž robí v Nemecku dlhé roky a dala som si kupovať drogériu iba tam,,, vôňa aj vyprane prádlo je oveľa lepšie

luxus10
15. jún 2024

@hipuska ja som v maji od rafal kupovala zasielku o viacerych druhoch tovaru, vsetko prislo v poriadku, tak ako som objednala, preto ti to odporucam...aj ja som sa bala, ci nieco nepolpetu, ale vsetko bolo ok...

tento gel mal aj predajca drchemix, ale bol o 2 e drahsi..

hipuska
15. jún 2024

@luxus10 ďakujem,. popozeram. Bo niektoré recenzie sú, že bola fľaša otvorená a naliaty iný obsah dnu..

yanni
15. jún 2024

NIe, nie je. Zijem v DE 25 rokov a ked som u nasich na SK, perieme s tym, co sa kupi na SK a vyperie rovnako ako ked periem v DE s vyrobkami kupenymi v DE. Ono ale Persil a Ariel & Co. je ten najhorsi chemicky sajrajt. Ja uz to nekupujem ale mame doma do toho nekeciam, nech perie v com chce. A decka maju aj veci vyprate na Sk ciste a vonave. Vonavsie ako doma. Pocas corony som bola s detmi 3 mesiace na Sk a v pohode vypral Ariel ci Persil aj zasr....plienky. Ani skvrnka na nich.

bubuska
15. jún 2024

@yanni To som rada, že to niekto konečne priznal. Keď počúvam tie bájky o úžasných práškoch z Nemecka…

minimie
15. jún 2024

Neviem ako teraz, ale kedysi keď sim kedysi robila v henkeli a stalo sa že mali nejaku veľkú akciu v Rakúsku a nebolo na sklade, len sa poprelepovalo a poslalo tam lebo tam boli väčšie pokuty za nedodanie. Vnútri bolo presne to isté len popisky v iných jazykoch. A tam samozrejme väčší výber.

wilagrande
15. aug 2024

@yanni nie nie nemas pravdu su vyrobcovia a dovozcovia P&G a Henkel a je to sakramensky rozdiel.. !

luxus10
16. aug 2024

@bubuska komu bajka, komu fakt, hlavne pri vysoko tvrdej vode...

sono2
16. aug 2024

Neviem. Kúpim aj na sk aj u nás v at.
Aktuálne mam persil ten redukovaný malý a podla mňa v pohode
Ja používam ten biely gelovy vanisch alebo mydlo. Škvrny nemám, ale neodvážila by som asi dať len tak, že prach vyperie Škvrny.
Nemám rada osobne tento zhon na nemecké a rakúske prasky. Veď to je jedno.