Špinavé tričko z práčky

24. júl 2024

Ahojte, pozrite na foto ake flakate tricko som vytiahla z pracky, predtym bolo takmer ciste, nerozumiem od coho sa takto zafarbilo, neviete poradit? Tricko bolo lacne, ale bojim da do buducna aby sa to nestalo s dakymi drahsimi vecami. Prala som len taketo biele veci s napismi/obrazkami, dala som kapsulu persil a este aj color catcher.
A tricko vytiahnem spinavsie ako slo do pracky 🙄
A vyzera to tak, ze sa to tam zazralo.

bimbina
24. júl 2024

Foto chyba 🙂

autor
24. júl 2024
autor
24. júl 2024

@bimbina zabudla som 😁

motherofflower
24. júl 2024

Presne toto sa mi dnes stalo. 🙂

minka201
24. júl 2024

Nemala si náhodou špinavú tú gumu, čo tesní? Ja ju vždy pred praním svetlého oblečenia musím povytierať, lebo mi už zamazala biele veci.

jankka1981
24. júl 2024

Nám robí takéto fľaky bublifuk

3vita
24. júl 2024

Od bublifuku zvyknú byť takéto škvrny

margarety
24. júl 2024

Bublifuk

autor
25. júl 2024

@jankka1981 @3vita @margarety zienky ozaj, ked si teraz tak spominam, tak fukal v tom tricku bublinky 😟 to by mi teda v zivote nenapadlo, ze toto z bublifuku, kedze pred vypranim to ani nebolo vidiet 😀 a mate aj nejake tipy, ako to vyprat? Dakujem 🙂

jankka1981
25. júl 2024

Teraz to už pôjde ťažko vyprať. Ja som skúšala tekutým žlčovým mydlom z Lidla a trochu zišlo. Ale naposledy som pred praním preprala tričko v rukách s Jarou na riad a potom dala do práčky a fľaky sa nespravili. Ale to treba urobiť pred praním. A to väčšinou zabudnem, len teraz mal nové tričko, tak som si dala záležať aby nemuselo ísť do koša a pomohlo 😁

netoppierka
26. júl 2024

Kapsule do práčky to robia. Tak otrasné veci mi vychádzali z práčky, že už som myslela, že vyhodíme novú práčku. Odvtedy žiadne kapsule.A keď tak PUER použiť. 🙂

sisska96
26. júl 2024

@netoppierka mne kapsule vôbec nerobia problémy. Pravidelne čistim práčku, všade aj tesnenie

bimbina
26. júl 2024

Skus vycistit pracku, ak ani to nepomoze, zmeň kapsule 🙂