Savo prášok na pranie alebo gél

cajomila
30. sep 2023

Ahojte, chcem vyskúšať prácu prostriedok Savo...len mám dilemu či prášok alebo gél.
Mám rada čistú sviežu vôňu ale nie prehnane parfumovaná ako napr. Sufr (napr aj Persil vonia inak gél a inak prášok).
Takže za mňa je lepšia voľba niečo neutrálne a teda niesom si istá či Savo ponúka to čo ja hľadám🤔.

marcellka32
30. sep 2023

Savo prášok vonia sviežo

cajomila
autor
30. sep 2023

@marcellka32 Ktorý konkrétne?

marcellka32
30. sep 2023

@cajomila Savo zeleny obal

cajomila
autor
30. sep 2023

@marcellka32 A nevonia akoby po dezinfekcii?

marcellka32
30. sep 2023

@cajomila píšem vyššie vonia sviežo, veď skús malé balenie najprv

lili929
30. sep 2023

@cajomila ja mam savo gel - jarna sviezost sa vola a to je velmi krasna prijemna vona, taka sviezost proste.
A striedam s arielom praskom, aby som stale len gel nepouzivala a ta vona mi tiez vyhovuje, svieza a nevtierava.

kat_
30. sep 2023

mala som gel, teraz mam prasok, oba vonaju krasne, sviezo

anavixy
30. sep 2023

Savo praci gel/prasok nema nic s dezinfekciou, nema tak preco vonat. Mne sam o sebe ten prasok nejak extra nevonia, pouzivala som ho dlho dlho, vzdy s avivazou. Teraz som presla na Ariel a ten mi velmi vonia, avivaz uz nedavam aj ked mam nakupene zasoby 🙈 urcite vyskusaj sama ci ti bude vyhovovat

cajomila
autor
30. sep 2023

@lili929 Nad tým rozmýšľam. Skúsila si aj prášok či iba gél?

cajomila
autor
30. sep 2023

@anavixy Pred pár rokmi doma mala Sa vo sensitive gél (asi sa už ani nepredáva) a ten voňal tak sladko/horko ako po dezinfekcii, veľmi sa mi tá vôňa nepáčila. Peto sa pýtam.

cajomila
autor
30. sep 2023

@kat_ Ktorý konkrétne ?

anavixy
30. sep 2023

@cajomila ahaa ja ze taku chlorovu vonu myslis ako savo 🙊 no mne nevonali nijako zle, toho sa asi bat nemusis, len proste nie tak ako by som chcela, mavala som gel aj fialovy aj zeleny, prasok som nemala 🙂

lili929
30. sep 2023

@cajomila iba gel