Ručný naparovač odevov namiesto žehlenia

kristinka92
8. jún 2024

Dievčatá chcem sa spýtať, nedávno na mna vyskočila reklama s naparovacom oblečenia, máte to niekto?
Hlavne by som to chcela rano keď si potrebujem rýchlo niečo vyžehliť, take niečo praktické, že iba na vesiaku blúzku naparim a ide sa. Nechce sa mi vyťahovať žehlička, doska, preklapat koselu na všetky strany aby tam puky neboli.
Je ten naparovac naozaj taký jednoduchý a rýchly? Vyrovná to veci naozaj alebo to len tak pekne vyzeralo? Vyrovná to aj pokrčené veci z pracky? Párkrát som to videla u predavačiek v obchodoch a vyzeralo to jednoducho.

syslik81
8. jún 2024

nahrada za zehlicku to nieje ... ja to mam na zavesy ,ale narobim sa.. zehlickou to spravis rychlejsie... ale ak mas len tak jemne skrcene a potrebujes rychly refresh tak je to fajn

banalu
8. jún 2024

Manzel s tym prisiel, kupil to.. pouzil 2x a lezi to v skrini. Ja som to vyskusala a teda ziadna slava, skoro som si spalila prsty. Zehlickou kosele vyzehlim ovela rychlejsie a lepsie. Prislo mi to ako za trest.
Je to tazke a ma to snutu. Predam ti nas tefal 😂

janai1
8. jún 2024

Mam Philips a mne to stačí na tých pár tričiek a šiat mi ktoré treba žehliť.
Košele a nejako veľa vecí pravidelne si neviem predstaviť s tým žehliť.

muchotrafka298
8. jún 2024

Ja som to mala ,take lacnejsie a dala som to prec. Striekala voda, vsade som mala flaky z toho a strasne som sa s tym narobila. Urcite to nenahradza zehlenie, za mna je to len na rychle prezehlenie veci zo skrine. Aj ked to rychle by som dala asi do uvodzoviek.

lilinka88
8. jún 2024

Používam ho ráno len na rýchle preparenie blúzky/tričká zo skrine, ktoré ale boli predtým žehlené. A beriem na dovolenku na veci z kufra. Úplná náhrada žehlenie to nie je

madali
8. jún 2024

Podľa mna je to skvelá vec, hlavne na tenke, letné šaty a blúzky. Nepriklad take v ktorých je všitá gumičku je utrpenie žehliť žehličkou. Naparovacom je to hneď. Určite žehličku vo všetkom nenahradí (business košele, periny atd). Ak si maniak na žehlenie, ktorý všetko potrebuje mať absolútne tip-top tak to možno pre teba nie je. Ja mám silvercrest z lidlu a som s ním spokojná.

marcellka32
8. jún 2024

@banalu poprosím viac info do ip k Tefal predaj

kristinka92
autor
8. jún 2024

tak teda nič dievčatá 😄 myslela som že som našla perfektne riešenie, ale tak aspoň ste mi ušetrili peniaze a sklamanie 😅

tamtamka26
10. jún 2024

@kristinka92 ja som to dostala cca pred mesiacom k sviatku.... som spokojná, na rýchle vyrovnanie oblečenia super a hlavne na šaty, kde sú záhyby atď... ja žehlím málo a ak, tak na posteli a tam sa mi to nikdy nedalo dokonale vyžehliť, resp pri žehlení z druhej strany, sa mi prvá zase dokrčila...