Rozmrazovanie chladničky

10. júl 2024

Dobrý deň vedeli by ste mi poradiť nič ma nenapadá 🤣
Kedysi sme mali velku chladničku aj mrazničku a mala som svoj spôsob rozmrazovania. Ale odišli sme do nájmu a máme tu takú malú chladničku aj s takým námraznikom malým. Akym spôsobom odmrazujete takýto malý priestor čo najrýchlejšie? Ja tam nič nezmestim tak neviem aký spôsob zvoliť😂, napáda vas niečo?

blondinka95
10. júl 2024

Akože asi to bude sprostá rada ale ja som takúto malú mrazničku raz fenovala a potom obuchala ľad, a zvyšok už došiel sam

cina1
10. júl 2024

hrniec/misku s horucou vodou do chladnicky, to sa zacne topit lad

stellarstar
10. júl 2024

Do nádoby som dala vriacu vodu a šupla dnu a zatvorila dvere

anjelicek26
10. júl 2024

Ja to fenujem. Je to raz dva.

januska12323
10. júl 2024

Nestačí všetko vybrať, vypnúť a nechať otvorené dvere? Ja som bojko a žiadnu horúcu vodu nedávam, v tomto teple je do dvoch hodín všetok ľad roztopený.

sella38
10. júl 2024

@januska12323 v samotnom navode mame uvedene, ze pre urychlenie vlozit dnu nadobu s horucou vodou 🙂

autor
10. júl 2024

Ďakujem vám veľmi pekne za odpovede ten fen ma nenapadol môžem vyskúšať. Ten hrniec s horúčavu vodou som používala lenže tento námraznik je taký malý že tam horko ťažko vopcham mäso takže také niečo ako misku tam dať a podobne je asi skoro nemožné. Ďakujem!

januska12323
10. júl 2024

@sella38 my máme chladničku hádam aj 17 rokov tak nemôžem experimentovať 😁 nemusela by to rozchodiť.

lakebabe
10. júl 2024

Veľký hrniec horúcej vody zavri do chladničky a za chvíľu všetko spadne je to rýchlejšie ako s fenom
Keď nemáš miesto v mraziaku aj v chladničke pomôže keď je vypnuta

autor
10. júl 2024

@lakebabe ďakujem ❤️

lilinka76
10. júl 2024

Tiež fénujem 👍

cacianka
10. júl 2024

@lakebabe presne, do chladničky pod vyparnik, aj posoliť ľad , vyutierat a dosusit fénom záhyby.
V tomto teple 2 hodiny mať jedlo bez chladu, je dlho.