Puella - dávkovanie

didip
9. jún 2023

Ahojte, objednala som Puellu, včera natešená som išla prať a asi som tam veľmi málo dala 😅 chcem sa spýtať, koľko dávate a či dávate do bubna práčky. Ďakujem 😊

anulienka30
9. jún 2023

@didip ma pracku z vrchu plnenu, davam jeden vrchnacik....a do priehradky na avivaz

didip
autor
9. jún 2023

@anulienka30 ja som dala tiež do nádobky na aviváž, jeden vrchnáčik ale malý, keďže sme kúpili na skúšku tie menšie všetky

maminabobo
9. jún 2023

Ja milujem červenú puelu. Dajte do zásobníka na aviváž. Ak ste dala do bubna, vyprala sa vám rovno s práškom na pranie...

andrea_82
9. jún 2023

Ak si kupila tie vzorky v sacikoch, tak treba vyliat cely sacok.

didip
autor
9. jún 2023

@andrea_82 toto som objednala, dala som vrchnáčik a príde mi to veľmi slabé

mladenca
9. jún 2023

Ja toto vobec neviem tiez, inak 😀 Zakazdym to tam lejem tak proste pocitovo a odoka a citim to dost 😀

andrea_82
9. jún 2023

Ja pouzivam odmerku od sirupu od kasla. Davka je 5 ml, ak sa ti zdaju slabe, mozes dat viac. Ale mne sa Puella tiez moc nepacila, kupujem zo stranky vonavydomov.eu

didip
autor
9. jún 2023

@andrea_82 svokra má puellu a strašne sa nám páčila tá vôňa, ale ona žije sama takze ona perie v malých dávkach 😃

veverka84
9. jún 2023

@didip podla toho kolko pradla mas ten vrchnacik myslim ze je na 4 kg?ja mam pracku na 8 kg cize davam viac a vonia cela kupelna byt aj pradlo.

marsmykkok
9. jún 2023

No tie sáčky 5 ml sú koncentrovanejšie podľa mňa...Mám 6 kg práčku a ked nedám úplne plnú, tak vonia krásne. Ale mala som tento 50ml a nebol na 10 praní, ale na 5 a aj tak to voňalo slabo.

puella_vone
Odpoveď bola odstránená
Zobraz