Pranie nového oblečenia

4. jún 2024

Ahojte. Máme nejaké nové veci, no nie je ich až tolko aby som zaplnila celú práčku. Neviem či to dať dokopy so špinavým. Periete to prvý krát samostatne? Ďakujem.

matullienka
4. jún 2024

Nie nikdy som to samostatne neprala ale spolu s ostatným prádlom. Vždy hodím k tomu ten obrúsok ak by niečo náhodou pustilo farbu

veronikaszabova
4. jún 2024

Vzdy ich periem s ostatnym oblecenim

stellarstar
4. jún 2024

Všetko periem s ostatnými a dbam na farbu.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. jún 2024

Ďakujem 🙂

tanyan
4. jún 2024

Nie je povinnosť zaplniť celú práčku. Keď mám 2-3 kúsky, tak to hodím s normálnym praním. Ale keď je to tak na pol práčky, tak to dám samostatne na ten najkratší program.

autor
4. jún 2024

@tanyan Jasnačka že ani ja vždy nezaplním celú práčku 🙂 Tak to skrátka je, keď sa perie všetko zvlášť (čierna, biela, farebná) Len mám dnes prať 3x, takže aby som nemala dalšie pranie naviac😅

matullienka
4. jún 2024

A doteraz si nové oblečenie prala ako? Keď zrazu sa bojíš, že budete mať práčku navyše?

tanyan
4. jún 2024

U nás sa perie zvlášť iba tmavé a svetlé. Ale aj to občas hodím spolu, keď je v koši na pranie len zopár kúskov a v práčke zostalo miesto. Pre "istotu" vtedy prihodím obrúsky color catcher, ale žiadne katastrofy sa zatiaľ neudiali.

autor
4. jún 2024

@matullienka Samostatne… okrem bieleho, to som prala dokopy aj so špinavím.

simsalabim
4. jún 2024

Ja vacsinou davam nove veci na quick wash, 15min program na 1,5kg pradla. teda samostatne.

mk1111111111
4. jún 2024

Ja periem aj tak, aj tak. Aj 1 ks periem, pracka si vodu nadavkuje, tak nie je problem

sisska96
6. jún 2024

Ja tiež dám na iba na 15 minút.