Pranie detského molitanového matraca

svetlonos
10. jan 2024

Ahojte,
skusali ste uz niekedy oprať v pračke dedsky molitanovy matrac? Rozmery su cca 100x45x5 cm. Ak ste uz nieco podobne skusali, opral sa dobre a neposkodil sa ? Dakujem vam velmi pekne za vase skusenosti 🙂.

natalienka12
10. jan 2024

dedsky 🙈🙈🙈

majamat
10. jan 2024

matrac som neskusala prat,a le prala som molitan z vystuze autosedacky. a teda schllo to neskutocne dlho.

andrea_82
10. jan 2024

Ja som dala oprat len maly, co ide do kocika. Na jemnom prani, iba na 30 stupnov a aj tak sa zrazil, zmensil. Takze do pracky neodporucam.

svetlonos
autor
10. jan 2024

@natalienka12
DETSKÝ !!! Ďakujem. To robia tie 4 hodinove spanky posledne dni. Dik za upozornenie 😁

kitycat
10. jan 2024

Mozno je po dedovi 🙈🙈🙈😂

svetlonos
autor
10. jan 2024

@majamat
to verim, ja by som vysusila v uteraku a dala na radiator. Dakujem.

svetlonos
autor
10. jan 2024

@andrea_82
Dakujem ti.

euka210
10. jan 2024

@svetlonos nie a nikdy by som molitan ani nedala prat...mozno len rucne

saxana000
10. jan 2024

Iba navlek matrac nie nikdy.nebolo treba mala.som tam vzdy nepremokavy chranic takze.vsetky nehody ostali navrchu.ale pre svoj vlastny dobry pocit som ho vzdy prebehla.profi tepovacom kazdy rok ked som tepovala v lete.sedacku auta a nase matrace a.teda.prachu z neho vyliezlo.pozehnane..
Mozno cez leto vp velmi horuci.den vysuchat vo vani nejak s bozou pomocou vyzmychat a nechat volne ususit..este.mozno zvazit.cistiaren v pracke by asi odvalilo bubon keby to nabralo vodu

kik2022
10. jan 2024

@svetlonos dala som oprať molitan z hniezda a bol v pohode. Ale asi po nejakom desiatom praní sa mi roztrhol. Kúpim si nový.