Práčka - tichý chod

moony99
27. jún 2024

Ahojte, poraďte mi prosím práčku,ktorá má úplne tichý chod, môže byť zhora plnená,alebo spredu ale slim.Len overené,už som kúpila a nie som spokojná, všetky sa mi zdajú príliš hlučné.Rada by som ju vymenila.

avanka
27. jún 2024

@moony99 my máme Samsung Ecco bubble,slim prednú a je tichá, počuť ju, až keď zmyka..

helcanw
27. jún 2024

@moony99 ja mám LG pracku - neviem presne typ, ale perie naozaj potichu, počuť ju viac len keď žmýka . Umývačku mame zabudovanú v linke a huláka viac ako keď žmýka pracka 🤯

lakebabe
27. jún 2024

@moony99 ja mam LG spredu plnená so sušičkou vobec neviem , že perie. Na poschodí mam novšiu Electrolux a tu teda počuť riadne takže tu LG určite odporúčam aj do bytu

rozculena
27. jún 2024

ja mám Whirpool a niekedy ju chodím kontrolovať,či vôbec perie,počuť ju až keď odstreďuje,a keď zavriem dvere na kúpeľni,tak ani to

moony99
autor
27. jún 2024

@lakebabe a ktorá konkrétne?

moony99
autor
27. jún 2024

@rozculena ktorá konkrétne?

lakebabe
27. jún 2024

@moony99 myslím ze to je tento model ale mam ju celobielu okrem dveri , oni sú tie modely všetky podobne len sa líšia v kg na pranie inak mi vysvetľovali ze to je ten istý systém všetko

rozculena
27. jún 2024

@moony99 https://www.whirlpool.sk/w/volne-stojaca-zhora-...

Technológia Direct Drive Silence zabezpečuje tichý výkon, takže si môžete vychutnať mimoriadny pokoj.. Inovatívna Zen technológia nahrádza tradičný remeňový pohon vysoko výkonným trakčným motorom, ktorý priamo otáča bubon. To znamená menej vibrácií, nízku hlučnosť pri praní a odstreďovaní.