Pračka mi fľakuje veci

18. sep 2023

Ahojte mam takýto problém, práčka mi niči veci všetky bledé veci sú znehodnotené, škrny vyzerajú ako od oleja alebo od hrdze, opravar už u nás bol tvrdil že to treba vyvariť kryštalickou sódou lenže ja som už minula 2 sácky a stále žiadne zlepšenie !!! nemáte skúsenosti ?

autor
18. sep 2023

niektore skrvny su slabšie niektore silné ako na foto, mam pračku beko s prednym plnením, gumu čistím aj filter ! tak naozaj si neviem uz poradiť.

viestta
18. sep 2023

Vycistit pracku, uvolnuje sa ti sliz z predchadzajucich prani. Avivaz skombinovana so spinou a vselijakymi plesnami, ktore si spokojne v bubne nazivaju

autor
18. sep 2023

@viestta a cim ju mam vycistit ? ja uz som kupila dva sacky krystalickej sody a 4x ju vyvarila na 90.

viestta
18. sep 2023

vyvarala si ju aj s nejakym pradlom alebo len prazdnu? Lebo potrebuje byt plna aby nabrala plnu davku vody a poumyvala sa nadrz aj nad hladinou. Ja vyvaram stare obliecky, ktore pouzivam na zakryvanie pri upratovani a vychytaju vsetky slizy

bibina32
18. sep 2023

Skús ešte tabletu do umývačky riadu dať do práčky, 1l octu a aj sáčok sódy bikarbóny. Pusti na 90 stupňov. Ak máš staré uteráky tak daj k tomu. No ak toto nepomôže, tak už neviem.

autor
18. sep 2023

@viestta prazdnu som ju vyvarala

autor
18. sep 2023

@viestta aha takze to ma teda nenapadlo ja ju musim nplnit aby sa naplnila voda

fajnova
18. sep 2023

Keď máš mastné fľaky akoby od oleja, je chyba v práčke. Mala som to tiež a opravár povedal, že to je niečo s ložiskami. Práčka už mala chudera svoj vek, tak sme kúpili novú.

autor
19. sep 2023

@fajnova mam ju 2,5 roka, opravar tvrdi ze to nieje olej ale ja som si ista ze to olej je.