Pracie kapsule po záruke

8. aug 2024

Zostalo nam po svokre asi 10 balikov tych pracich kapsul persil ariel ale vsetky su po zaruke 1-3 roky. Skusila som oprat nieco s tym (moc to nepouzivam inak) a kapsula sa vobec nerozpustila zostal tam taky slizovy obal. Radsej vyhodit? Prala som to na 40, mozno na vyssej teplote by sa to rozpustilo? Mate s tym skusenosti dakujem

pribinak
8. aug 2024

Kapsule potrebuju viac ako 40C, aspoň moja skúsenosť.

Ak ich nechceš, tak daruj nejakej organizácii čo pracuje napr s bezdomovcami

monnci2226
8. aug 2024

a je to urcite datum spotreby, zaruka? minule sa tu riesili kapsule do umyvacky, ze sa predavaju po zaruke, ale na obale od kapsul do umyvacky nikde takyto datum uvedeny nie je... je iba odporucanie ze by sa mali minut do urcitej doby... preto si myslim ze s tymito kapsulami na pranie to bude podobne

teletubbies
8. aug 2024

Ahoj ak by si sa rozhodla vyhodiť môžem ich poprosiť 🙏🙏🙏🙏

akvi
8. aug 2024

Takéto výrobky nemajú daný dátum spotreby, iba minimálnu trvanlivosť, čo ale neznamená, že po tomto dátume sú zlé. Väčšinou im nič nie je, len proste dlhšie vyrobca neskúmal, či výrobok nezmenil vlastnosti. . Ja tie kapsule nekupujem presne preto, že ten obal sa nie vždy rozpustí, takže kľudne ich používaj, len teda buď na vyššej teplote, alebo proste vytlač z nich prostriedok a obal zahod.

viestta
8. aug 2024

Ak sa ti kapsule nerozpustili, tak to byva vacsinou na kratkych programoch. Nemusi ich vyhadzovat, nie im nie je, len ich davaj do dlhych programov

alickapusinka
8. aug 2024

aj aj by som si rada vzala ak chceš vyhodiť.Ako píše pribinak súhlasim s ňou musiš prať na viac ako 40 mám vyskúšane.