Prací gél a pranie novorodencovi

25. aug 2024

Začínam pomaly prať bábätku , zvolila som Bupi gél , ten gél vonia veľmi pekne úplne tak babatkovsky , avšak keď oblečenie operiem tak nevonia skoro vôbec 😞 je to normálne ? Akurát som vešala prádlo a skoro nič necítiť. Má to tak byť ?

pribinak
25. aug 2024

Je to normálne, preto je to výrobok prw bábätka, lebo tam nie je taký chemicky bordel ktorý bude umelo voňať ešte 2 týždne

gabika029
25. aug 2024

@pribinak tak tak

bublinka1426
25. aug 2024

je to normalne. neutralna vona.ziadna velmi silno parfumovana chemia.

januska12323
25. aug 2024

Načo by bolo bábätku prevoňané oblečenie? Čím menej arómy tým lepšie.

anavixy
25. aug 2024

Suhlas, ma to tak veru byt, babatko je citlive na vone, ma citit vonu mamy, mlieka, nie prevonane oblecenie ci parfum. Na vonave oblecko si este pockaj a aj ty by si sa mala silnym vonam na sebe vyhybat. 🙂

jazula
25. aug 2024

Bupi je super, netreba bábätko hneď prestimulovať 🙂

petronela1985
25. aug 2024

Keď chceš voňavé oblečenie pre bábätko, tak odporúčam Persil sensitive gél. Po ňom oblečenie krásne jemne vonia. Tiež som teraz kúpila Bupi gél, tak skúšam. Ale Persil sensitive som používala aj pri dcérke a super.

nila0622
25. aug 2024

Ja som donedávna prala v Bupi (teraz už Persil sensitive), a dávam stále Bupi aviváž. Trošku viac vonia ako keď dám len čisto prášok, ale zároveň je to stále dostatočne jemná vôňa pre bábätko. 🙂 Ale teda dávam polovicu dávky iba.

andrea2323
25. aug 2024

Neboj sa, bábätko bude tak krásne voňať samé o sebe, že zabudneš ci nejak vonia alebo nevonia jeho oblečenie 🥰

lienka.7
25. aug 2024

Skus Frosch pre bábätka. Mas tam tuším 3 "vone".

fido69
25. aug 2024

A ako to má voňať? Ako alpská lúka alebo morský príboj? Najlepšie aspoň tri dni po praní? Veď si všimnite čo tie chemikálie robia s vašimi práčkami a do toho by ste zavinuli bábätko?
Ženy, máte lepšie vyvinutý čuch než muži, ale tú vašu posadnutosť chemickou vôňou prádla nechápem.🤷‍♂️
Ako píše @andrea2323 - babätko má najkrajšiu vôňu samé o sebe.😉

nikpa
25. aug 2024

Áno tak to ma byť, v detskom prachu ma byt co najmenej chemickych gebuzin. Prádlo peries preto aby bolo čisté a to po oprani bude, bez ohľadu na to ci voni alebo nie.

pinkgirl
25. aug 2024

Prepáč, asi budem za divnú, ale prečo by malo voňať oblečenie po vyprati? Veď stačí že je čisté. A čím menej chémie ktorá nie je nevyhnutná v našich životoch, tým lepšie pre nás.

lasona
25. aug 2024

Keď bude pradlo voňať, všetka vôňa a tie chemikálie sa budú uvoľňovať nonstop do pokožky. Deti majú obzvlášť citlivú pokožku. Tam žiadna avivaz,ani nič podobné netreba. Prádlo radšej poctivo prezehli. Nechápem...niektorých tak vonia prádlo avivazou ze až z toho hlava boli.

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zorkahorka
26. aug 2024

Persil sensitive pekne vonia.