Používate Puellu?

adzy
20. mar 2024

Ahojte používam puellu,písala som im či je vhodná pre deti odpísali že áno ale môj syn aj ja máme zjavne alergiu a niesom si istá či stejto puelli ale už som alergény dala preč čo sa týka potravín a stále máme hlavne ma trápi syn mávali ste niektorá svrbive male vyrážky po tele ?ďakujem vopred za prečítanie aj odpoveď samozrejme už ju požívať nebudem aby son zistila či to z nej len musím komplet všetke oblečenie aj obliečky znova vyprať bez aviváže

pribinak
20. mar 2024

Je to chemicky bordel. Čímsi myslíš, že je to nieco bio? Baby tu písali, že to vyžralo aj plast na práčke
Prestaň to používať a uvidis.

len_nig
20. mar 2024

To fakt obdivujem keď toto niekto dobrovoľne použije pre deti 🥴

lelelienka
20. mar 2024

Nepouzivam, ale ani ziadnu inu avivaz, vadia mi silne vone, co prebiju pomaly aj parfem a nepotrebujem ziadnu dalsiu chemiu. A deti uz vobec nie.

syslik81
20. mar 2024

moja mama to pouziva .. ked som bola u nej na dovolenke skoro som sa udusila .. periny neskutocna chemicka bomba z toho .. vsetko sa muselo nanovo preprat a niekolko x vyllachat inak by som sa nevyspala ...

adzy
autor
20. mar 2024

@pribinak no však ved ubezpecovali ma že je to vhodne aj pre bábätka ale už ako vidím nie ...veru nebudem to používať už

adzy
autor
20. mar 2024

Používam prach lovely sensitiv a vôbec nevonia tak mne to vadí zas že tie veci vôbec nevoňajú čo používate Vy ?

pribinak
20. mar 2024

@adzy prosím tá….fakt si myslíš že ti povedia že to obsahuje cistu chémiu? Že je to tak silne parfumované že to môže dráždiť, že sa to vyrába niekde v riti v čine a ani pán boh presne nevie čo v tom je

Bábätka nepotrebujú umele vône

nevenka
20. mar 2024

@adzy Persil sensitive gel, ten vonia a nase deti v pohode, aj manzel, ten ma ekzem a nevadi mu.
Potom este celkom pekne vonia Coccolino Sensitive, Lenor Sensitive tiez vonia, ale na mna otrasne silno.
A este: plienky a uplne pre mini babatka oblecko som prala vo Frosch tekutom. To tiez velmi nevonia. Podla mna teda.

adzy
autor
20. mar 2024

@pribinak áno už viem sym ma 2 roky len som chvíľa vedieť či môžu bit stohoto vyrážky až dnes som si prečítala tu že je to riadna chémia už fo nechcem vyhodím ju ....

adzy
autor
20. mar 2024

@nevenka ďakujem persil som ešte neskúšala mame citlivú pokožku tak sensitiv kupujem len lovely a ešte bio taky tekutý gél mala fľaša 10 eur ale vôbec nemá žiadny pach takže mne tie veci nevonali ...skúsim tu avivaž sensitiv

pribinak
20. mar 2024

@adzy keď bol môj syn maly, tak som používala persil sensitive ale dm má prášok sensitive. A mala som nastavené 2x plachanie.

maminkadeticiek
20. mar 2024

Puellu som ras skusila a nikdy viac.Svinstvo.Odporucam Persil Sensitive,krasna vona.Absolutne nevhodne pre babatka.Ked.aom.videla co to robilo dcere na pokozke tak som povedala nikdy viac.

aj47456
20. mar 2024

Vonne oleje do prania nikdy viac. Rozleptalo mi to nadobu na avivaz v pracke zo spodnej strany a to lacnu pracku teda nemam. Isla som cistit pracku, vybrala nadobku a skoro ma porazilo. Rozozraty rozpusteny plast, vedela som do toho nechtom rypnut. Horko tazko som to vydrhla, resp skor zosuchala rozleptane… za mna nikdy viac vonne oleje.

Druha vec je, ze mam pocit, ze ludia co ich pouzivaju, tak po case ako keby necitili tu vonu a davaju tam toho kilo. Prejdu okolo a na 10m citim za nimi zavan vonnych olejov.

Davam obycajnu avivaz odvtedy. Lenor alebo Silan ten zlaty. Sem tam cocolino. Davku nikdy neprekracujem. Pradlo po uschnuti jemne vonia ked zaborim nos do oblecenia a bohate to tak staci. Niekto ani avivaz nedava vobec.

adzy
autor
20. mar 2024

@aj47456 áno veru kúpim keď tak vhodný pre dieťa mne sa zatiaľ nerozleptalo nič používam puellu už polroka ale presne ako píšete už som dávala viac ako len vrchnák a preto asi aj tie vyrazky ...

adzy
autor
20. mar 2024

@aj47456 až mi stoho smutno co som spôsobila synovi ale zvláštne že dcéra nič nemá len ja a syn také vyrazky malé svrbive ako zihlavka nič zajtra periem cely deň len v prachu všetky jeho vecičky znova

kitycat
20. mar 2024

@adzy a vyrazky ste mali uz predtym ci az po spani v tych perinach s Puellou?

ingush616
20. mar 2024

@adzy ja používam coccolino biely sensitiv a od plačkovej Dion a to ružové tiež detská vôňa.
Sú super… a stačí malo ale aj s Coccolinom som spokojná, dlho vydrží vôňa.

zobaka
20. mar 2024

mala som, naozaj brutalne vonia cely byt, ale teraz uz pouzivam gulicky Lenor, velmi draha je a rýchlo sa minie

aj47456
20. mar 2024

@adzy nemusi to mat vobec z toho. 🤷🏻‍♀️

lelelienka
21. mar 2024

@adzy myslis, ze ma logiku pouzivat lovelu sensitiv a potom pridat kopec “nesensitiv” chemie v podobe nejakej vone? Odpoved asi poznas…detske veci cim menej voni, tym lepsie, tie nemusia byt navonane nicim, staci ciste

adzy
autor
21. mar 2024

@kitycat áno až po spani z puelou začalo to tak ze som vstala a strašne ma svrbeli nohy tak ma trtklo za zjavne stoho tak som vymenila posteľné ale ?vsetke oblečenie mam vyprate z pueli predtým som nemala problémy používala som ju dlho ale dala som si zas leginy na seba a večer zas ma svrbeli nohy a malému som dala pyzamo vtom vyprate a ma na hrudníku také malé vyrazky skrabe sa ...

adzy
autor
21. mar 2024

@lelelienka ved práve ma to napadlo tiež len písala som im ja ze vhodné toje pre deti neuvedomila som si že to je sajrajt..

dobkovci
21. mar 2024

Puella ani voňavý domov ..neodporúčam.

adzy
autor
21. mar 2024

@dobkovci už veru nechcem žiadny olej len to tak krásne vonalo a dlho ale nevadí keď nám to robí problémy kašlem nanu

dobkovci
21. mar 2024

Ja som sa vyhadzala z tých druhých čo som napísala ....takže pre deti to nie je vôbec ale že vôbec vhodné. Určite nájdete niečo vhodné čo bude aspoň trošku voňať.

dididudu
21. mar 2024

@adzy áno moja dcéra mala riadne alergické reakcie na puellu preto som ju aj prestala používať... Ale trvalo kým som to všetko vyprala aj niekoľko krát dlho to bolo cítiť aj tam... Ona aj v pyžame keď sa náhodou spotila tak na Tom mieste mala opuchnutu červenú kožu plní vyrážok vyzeralo to ako popalenina

8853
21. mar 2024

Cokolvek olejove reaguje s polystyrenom (nie je to len ten expandovany, ktory sa pouziva na obaly/zateplenie). Rozne suciastky v pracke mozu a nemusia byt z neho vyrobene, preto sa najdu zeny, ktorym to pracku neposkodilo a ine, ktore museli pracku vymenit. Staci kvapnut kvapku esencialneho oleja na obalovy polystyren a vidno ako to zerie az na druhu stranu. To sa pomaly deje aj v pracke.
Na prevonanie pouzivam perlicky od lenoru, nevadi to ani susicke. Pride mi to ako mensie svinsto ako avivaz.

adzy
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adzy
autor
21. mar 2024

@8853 pozriem sa nato čo toje tie perličky ďakujem

adzy
autor
21. mar 2024

@dididudu ma takto aj na hrudníku ale nie všade iba na jednom mieste