Pleseň na špárach vane

19. jan 2024

Ahojte poradte uz som zufala , savo nepomaha , cierne bodky pravdepodobne plesen na tej gumovaje casti co mame na vani
kde je spoj vane a kachličky
ocot, cif , savo nic nefunguje :(
dakujem krasne

tundra
19. jan 2024

Vyrezat a nanovo presilikonovat...

viestta
19. jan 2024

Vymenit silikon

ninusa221
19. jan 2024

Kefkou ti to nejde dole? Mne sa robí stále v sprchovom kúte a nemám už na to energiu vymenili sme silikon

anjelicek26
19. jan 2024

Vyrezat a nanovo silikon, proste vsetko ma svoju "zivotnost", po case to treba vymenit...

laura164
19. jan 2024

Naliať na to zelený domestos a dať na to servítky aby to bolo stále vlhké, nechať celú noc pôsobiť. Skúšala som to a fakt to zmizlo. Predtym som robila presne čo ty a nešlo to s ničím dole

janage
19. jan 2024

Skúšala si presne to savo proti plesniam? Inak áno navlhcit obrúsky alebo vložku, capnut totam a nechať pôsobiť alebo vymeniť silikon

ingridpisarova
19. jan 2024

tento myslis lebo mam taky taký problem

laura164
19. jan 2024

@ingridpisarova áno ten

nelca84
20. jan 2024

@ingridpisarova tento urcite nie, to je do wc misy, na dezinfekciu. Na plesne je Savo proti plesniam, je to na nom presne napisane a ma aj rozprasovac.

autor
20. jan 2024

Skus ten domestos a uvidim dakujem

viestta
20. jan 2024

Ked mas plesen zazratu v silikone, co ju urcite mas, povrchovu by si bez problemov zotrela, tak nijaky chemia ti nepomoze. Vymenit silikon nie je jadrova veda. Kazdy chlap by to mal vediet, sikovnejsia zena tiez

ingridpisarova
20. jan 2024

a v sparách , nie na silikóne to niekomu zmizlo zo savom proti plesni?

lucimax
20. jan 2024

Savo..ale nie savo na plesne. Ale savo na kupelnu, u nás 100%.

ingridpisarova
20. jan 2024

@lucimax no pozriem sa ja mam doma žlte a tam píšu kúpeľňa a vodný kameň sa mi zdá

autor
21. jan 2024

Takže zeleny domestos pomohol 🙂 zmizlo to za pár hodin , dala som tam nasiaknutu intimku a krásne biele to je 🙂