Pink Stuff produkty - reálne skúsenosti

irina48
16. nov 2023

Zdravím vás!
Idem si k vám po reálne skúsenosti s produktami Pink Stuff a Scrub Mommy. Máte ich niekto doma? Používate ich? Ste s nimi spokojné? Veľmi uvažujem nad kúpou ale zároveň mám obavy. Prípadne mi poraďte prosím skvelé produkty hlavne na vypucovanie rúry a vodného kameňa 🙏
Za každú odpoveď budem vďačná.

adka3321
16. nov 2023

@irina48 s pink stuff neporadim, ale na vodny kamen pouzivam toto v kupelni a zmizlo mi aj to, co som drhla pracne s octom

90909
16. nov 2023

@irina48 kupila som univerzalnu pastu a nejaky univerzalny cistic. Nenadchlo ani neurazilo.Oproti inym produktom som mala dojem, akoby ten uni čistič nechaval taky film na baterii, ze ta voda sa tam tolko nedrzala ale to je asi tak vsetko. Nerobi to podľa mna nic vynimocne, v porovani s ostatnými cisticmi. Vraj sa to ma kombinovat s tou super spongiou, ale to uz som bola lakoma kupovat. Mne sa na trubu celkom osvedcila taka zelena pasta z DM a klasika soda, to nesklame nikdy.

irina48
autor
16. nov 2023

@adka3321 ďakujem určite vyskúšam 🙂

irina48
autor
16. nov 2023

@90909 so sódou som to skúšala aj ja ale asi som nejako pochybila lebo mi to moc nezišlo dolu. Nechávate ju nejakú dobu pôsobiť? Mohli by ste mi priložiť prosím foto alebo názov tej zelenej pasty?

ann092
17. nov 2023

@irina48 na rúru používam sprej Welldone, najlepšie čo môže byť a mám doma scrub daddy a je to veľmi dobrá hubka…

irina48
autor
20. nov 2023

@ann092 kúpila som si scrub mommy a som sklamaná a naštvaná zároveň. Celú ročnú rúru mám doškriabanú 😡 už nikdy viac. Ten Welldone poznám ale som veľmi nechcela po ňom siahnuť kvôli tomu, že je to dosť žieravina ale asi nemám už na výber

irina48
autor
20. nov 2023

@90909 s tou “super” špongiou som si doškriabala rúru takže neodporúčam

ann092
20. nov 2023

@irina48 Joj to vážne? To ma mrzí :( no ja mám tú scrubby daddy a ešte som s ňou nikdy nič nedoskriabala… to vznutra rúry sa to stalo ?

ann092
20. nov 2023

@irina48 ale vrch rúry som s ňou ešte nikdy nečistila, iba vnútro… na vrchu máme sklokeramickú platnú

akvi
20. nov 2023

@irina48 na rúru používam pripravok určený na sklo na krbe. Zaručene vyčistí aj staré pripaleniny. A na vodný kameň HG na vodný kameň, najlepšia vec, akú som skúsila.

irina48
autor
20. nov 2023

@ann092 áno z vnútra tiež máme vstavanú, ešteže som nešla najprv na platňu to by ma zaručene vystrelo :D mohli by ste mi sem prosím napísať názov prípravku čo používate na sklo na krb?