Parfumy do prania/ bytové parfumy

morenitka
17. júl 2023

Dobrý deň,
Prosím vás, aké odporúčate parfumy do prania?
Ktoré krásne voňajú? Skúsila som Puellu, ale rada by som skúsila aj iné, aby som si mohla vybrať to naj 🙂
Videla som,že aj DM má nejaký. Skúšali ste?
Aké ďalšie značky ste skúsili a sú pekné?
Ďakujem 🙂😍😍

monicka144
17. júl 2023

Mne mamina posunula Puellu, ale to bolo pre mňa proste moc 😀 Dala som len trošičku a cítila som to všade a na všetkom. Aj na tom, kde som to nedávala 😀 Tiež by som rada vedela, kde inde a aké kúpiť pre inšpiráciu 🙂 Tak sa ti sem pichnem, ďakujem 😀 Dúfam nevadí 😂

dievecka
17. júl 2023

📌

magnoliaa
17. júl 2023

Voňavý domov. Majú aj kamenné predajne, takže môžeš prísť ovoniať a vybrať si tú správnu.

aduskatt
17. júl 2023

Ja som s tým prestala, neskutočný sajrajt je z toho v práčke

kris_y
17. júl 2023

@monicka144 ja som si objednala vzorky z Puelly na základe recenzií-zaujalo ma hlavne, že prádlo vonia aj po vytiahnutí zo sušičky. Ale mne tovôbec po vytiahnutí

zenulkaaa
18. júl 2023

Skus www.parfemydoprania.sk
Vsetci stale len s puellou sa ohanaju, za mna slabota.
Tieto su oooovela lepsie

kris_y
18. júl 2023

@monicka144 pokazil sa mi mobil 🙈
Aby som dokončila, vôbec mi to prádlo po vytiahnutí zo sušičky nevonalo. A aj keď som ho nedala do sušičky, ale vyvesila som ho von - vonku krásne vonalo a akonáhle som ho zavesila a poskladala, už som tu vôňu vôbec necítila. Nerozumiem, ako sú iní z tej Puelly nadšení, u mňa sklamanie 🤷‍♀️

kris_y
18. júl 2023

@zenulkaaa tieto sú prosím silnejšie? A vonia prádlo aj po vytiahnutí zo sušičky? Ďakujem.

adara777
23. júl 2023

Puella sú syntetické. Skús z eko čapovanej drogérie, no sú drahšie. Po čase zistíš, že aj tak stačí aj voňavý prášok alebo aviváž 😁

sangel17
2. nov 2023

@kris_y s Puellou mám aj ja takúto skúsenosť. Skús Kifru (Švajčiarsko), tú čo vyrábajú v Bulharsku je trošku menej kvalitná alebo Coccolatevi ( Talianska). U Talianov mňa nesklamali ani tradičné prášky na pranie a aviváže "Salóne di Toscana"
@kris_y