Olej do prania od Plačkovej na prádle necítiť

25. okt 2023

Prosím vás neviete mi niekto poradiť ? Kúpila som si olej do prania (Pure baby od plackovej) fakt krásne vonia ale na prádle to necítiť .. mame práčku čo má automatické dávkovanie .. na pradlo priamo do pracky sa to bojím kvapnut .. aby neostali flaky .. nemáte niekto skúsenosť?

katariiinkaa
25. okt 2023

mám tiež, ale cítiť ho pekne. Dávam klasicky do nádržky na aviváž.

autor
25. okt 2023

@katariiinkaa prosím a dávaš viac ml do tej nádržky? Ja mám pocit že to zostava v tej nádržke keď dám jeden vrchnak oleja .

anjelicek26
25. okt 2023

Skus vybrat nadobku a dat do umyvacky riadu a vnutri to cele vytriet poriadne, mozno je len nieco upchate.

autor
25. okt 2023

@anjelicek26 práčku som prečistila celu komplet pred tým ako som začala používať ten olej 😕 aj nádržku

anjelicek26
25. okt 2023

POzri to este raz, mozno je tam aj tak nieco upchate, inak sa mi to nezda, tie oleje su fest inenzivne vonou.

chodec15
25. okt 2023

To musi prist a nadavkovat osobne sama Plackova ... 🙂

danajahotkova
25. okt 2023

@chodec15 Tak to si ma teraz pobavil 😀 Mne to inak ani nejak pekne nevoňalo, neviem. Už som mala aj krajšie a lacnejšie vône, rozhodne si ju už druhýkrát nekúpim. 🙂

autor
25. okt 2023

@chodec15 s tebou musí byt sranda 😀🤣

isis234
25. okt 2023

Veľmi pekne voní prádlo od .. TESORI D-ORIENTE Aviváž Ayurveda 760 ml 38 PD

isis234
25. okt 2023

Jemná vôňa je aj... Tesori D' Oriente Byzantium Rosa Nera e Labdano aviváž 760ml 38 praní

belllinka
25. okt 2023

Ako si cistila tu nadobku davkovaciu?

autor
25. okt 2023

@belllinka vytiahnem z pracky, ponorim na pol hodiny to takého prípravku na čistenie praciek a potom ešte ručne docistim

belllinka
25. okt 2023

ak máš pračku s automatickým dávkovaním gélu, aj aviváže, tak ten šuflík nemôžeš celý ponoriť do vody, je tam elektronika, takže ju ju asi "odpálila."

autor
25. okt 2023

@belllinka neodpalila 😀 normálne sa to môže umývať .. je to aj v návode na práčku 😀

belllinka
25. okt 2023

tak ok lebo aj ja mám s automatickým dávkovaním, ale môj šuflík sa nemôže celý namočiť, iba 2/3, ten koniec musí zostať v suchu. Ja som si návod pred čistením neprečítala 🙂

chodec15
25. okt 2023

@belllinka V navode bolo napisane, ze drzte si tretinu svojho suflika v suchu? 😲😅

belllinka
25. okt 2023

@chodec15 áno, možno nebolo úplne presne napísané, že 2/3, ale proste ten koniec šuflíka, kde je elektronika sa nemohol namočiť. Už si to doslovne nepamätám