Olej do prania

liviafazekasova
19. jan 2024

Ahojte ☺️ chcela by som sa spýtať tých žien ktoré používajú, používali alebo sa stretli s olejom do prania od Plačkovej a to Pure baby, Dion a Queen či by mi vedeli opísať tie vône lebo škoda ale vzorky sa nedajú objednať ☺️ Ďakujem
( Hate na Plačkovú ma nezaujíma )

jarka9669
19. jan 2024

@liviafazekasova ahoj . Tak queen je extrémne silná mne osobne sa nepáči . Pure baby a Dion sú krásne jemne vône , mne sadli . Hoci mu dion nevonial , ale keď som vyprala oblečenie krásna vôňa . A od Plackovej je krásna ešte summer queen

liviafazekasova
autor
19. jan 2024

@jarka9669 ďakujem a ten pure baby by si mi vedela k čomu prirovnať?? Napr. Taká vôňa čistoty?? Neni moc babätkovska vôňa??? Ako napr detsky púder?? Lebo tak som si predstavovala 😄😄😄

lulu1812
19. jan 2024

@liviafazekasova mala som tu queen a je celkom silna ale napriklad na postelne pradlo mi pride uplne perfis, pure baby je krasna jemna cista mne to pripomina aviril🙈

katka708
19. jan 2024

Queen je ťažšia sladsia. Pure baby je taka sviežejsia niekedy až žuvačkova sa mi zdá. Summer bola tiež fajn al zdalo sa mi ze nevydržala dlho na textile

zuzkacik4
19. jan 2024

No, tazko opisat, kedze kazdy ma inu predstavu o tom, co je cista, svieza vona... ja by som Pure baby neopisala ako sviezu...je jemnejsia ale skor taka pudrova ...

noami12
20. jan 2024

Tak ako pise @zuzkacik4 mne sa tiež pure baby zdá taka jemná pudrová.
Queen sa mi zdá taka parfumovaná ženská korenistá.
Ja si kupujem queen, mužovi jakooo - ta je pre muža ako stvorená a konečne niečo čo aj vôní na monterkách lebo pracuje aj s olejom a to žiadna avivaž aj keď som jej dávala viac neprebila ten olejový zápach.

jarka9669
20. jan 2024

@liviafazekasova Pure je taká viac pudrova ale vôbec by som ju neprirovnala k bábätku môj názor

dididudu
25. jan 2024

@liviafazekasova tá pure baby vonia ako olejcek detský aviril