Odžmolkovanie matraca

27. aug 2024

Ahojte mala som aj elektrický odžmolkovač ale ním to nešlo, matrac je ako nový len obliekaný bol asi lacnými plachtami je to sama žmolka. Viete poradiť jak sa toho zbaviť? 😢

haggard_222
27. aug 2024

Ahoj. Mne žmolky z matraca odstránil odžmolkovač na baterky. Podľa mňa máš len slabý. Môj by aj prst odfaklil 😂 Ešte mi šli žmolky dole elektrickou kefou na matrace, čo mám k vysávaču Xiaomi Viomi A9, prepdokladám že by to šlo aj inými elektrickými kefami. Inak neviem... Jedine pracne ručne, žiletkami (obyčajnými ostrými, možno aj holiacim strojčekom, alebo takým tým "holítkom" čo sa nimi holí tvár a obočie), alebo ich manikúrovými nožnicami ostrihať, ale to je pracné. Skús ešte nejaký iný odžmolkovač splašiť. Neviem si predstaviť, prečo by to ním nešlo.

sandra151
27. aug 2024

Kúp si tento a budú ako nové 😊

feeewa
27. aug 2024

@sandra151 mne vcera presne tento prisiel a islo to s nim z matraca paradne 👌🏻 neskutocna psychohygiena to pre mna bola, aj mi bolo luto, ze zmolkov nie je viac 😂

sandra151
27. aug 2024

@feeewa ja som s nim prešla tiež úplne vsetko čo mi prišlo pod ruky a je naozaj parádny. Aj oblečenie ako nové

autor
28. aug 2024

@haggard_222 mas fotku?

autor
28. aug 2024

@feeewa 😂😂😂

malinovka333
28. aug 2024

@sandra151 tento mam aj ka a je najlepsi aky som mala doteraz. Vobec nelutujem kupu a odporucam ho

svokrinjazykmonika
28. aug 2024

Oholiť žiletkou

autor
28. aug 2024

@malinovka333 objednala som, dakujem dievcata