Nevyčistiteľné botasky

danii2
7. sep 2023

Muž má na botaskách takéto fľaky. Vyčistila som to fixinela/cif, kým bili mokré, bolo to ok.Keď vyschli, zas sú tam. Skúsila som ich následné dať aj do práčky, to isté. Nemajú ani pol roka.Nemáte skúsenosť,čo s tým?

misana84
7. sep 2023

ja osobne by som reklamovala ako chyba materialu...zatial mi každa takato reklamacia presla

bejbypd
7. sep 2023

Tiež by som skúsila reklamovať..otázne je ci prejde reklamácia,nakoľko boli prane, to sa nesmie..

princeznaaa12345
7. sep 2023

To vážne si skúšala fixinelu???? 🤦‍♀️

citron25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinka888
7. sep 2023

Skus perkarborat. Urobit kasicku a nechat posobit. Porom zubnou kefkou zapracovat.

zuzinka888
7. sep 2023

A od coho to vlastne ma? Lebo to nie je blato ci bezne znecistenie od prachu,travy.

jakubkoanjelik
7. sep 2023

@zuzinka888 povedala by som, že ich prali a po sušení zostali takéto.

kristinka92
7. sep 2023

z čoho sú vôbec tie fľaky? ja periem tenisky bežne a vždy vyjdú pekne čisté bez poskodenia. toto už mi príde skôr ako spálenie od niečoho- možno nejaky čistiaci prostriedok?

marcellka32
7. sep 2023

Fixinela spálila materiál...už to lepšie nebude

lubkovaandrejka
7. sep 2023

@danii2 ja som mala minule tak spinave botasky,ze nesli odprat. Vydrhla som ich zlcovym mydlom s kefkou, vyprala a vyzeraju ako nove 🙂.

danii2
autor
7. sep 2023

@marcellka32 To mal už predtým, Fixinelu som použila ako poslednú možnosť.
Neviem od čoho to je. Oni mu ich impregnovali v obchode za poplatok. Podľa mňa ako to spotil sa to nejak vytiahlo alebo čo.

danii2
autor
7. sep 2023

@lubkovaandrejka Keď som ich vyčistila,tiež boli,ale akonáhle zaschli, boli tam ti fľaky zas.

danii2
autor
7. sep 2023

@zuzinka888 Hutame, že v obchode mu ich impregnovali,či to nejak nezreagovalo. Lebo keď ich vycistim sú biele, keď vyschnúť,fľaky sú zas.

elviku11
7. sep 2023

Obávam sa, že ak si na to dala Fixinelu, už ti reklamáciu neuznajú

ankare
7. sep 2023

@elviku11 však to nemusí povedať

lilitela
7. sep 2023

@danii2 tie flaky su vzdy na rovnakom mieste po zachnuti? ked usycha voda, niekedy neusycha rovnomerne a ta voda obsahuje vzdy nejake male mnozstvo spiny. Mne to pripada ako taka nakoncentrovana spina. Moze byt dokonca aj stecena na konkretne miesta. Ako ich susis? v akej polohe?

danii2
autor
8. sep 2023

@lilitela To ma prvé napadlo,že stečená špina, tak som ich vyčistila znovu, otočila opačne postavené, no nepomohlo.Suším ich voľne vonku na terase (Nie priame slnko)

danii2
autor
8. sep 2023

@aliaray1 Skúsim tú hubku, minule som si ju v DMke všimla, zbehnem kúpiť. Ona čistí aj na sucho,či treba vodu?

hiro
8. sep 2023

Skusit Savo? Alebo Lak ci farbu na kozu?

hiro
8. sep 2023

@lilitela Vyzera to tak ale skorej to bude z toho ze tam je ohybanim popraskana koza a vnutro ma nejaky farbeny material co pusta - takze zvnutra presakuje zafarbena voda.

simca06022011
8. sep 2023

a preco su farebne aj snurky? ale inak to je ztecene z vnutra... to nie je spina z vonku, vzdy ked to namocis, bude to takto ked to vyschne.. skus reklamovat, nepovedz ze si to prala ani fixinelu nespominaj :D aj ked teda podla mna to bude vidno ze sa prali..

aliaray1
8. sep 2023

@danii2 iba trolinka namocis. Pre istotu vyzmykas a drhnes ...kusky gumy po nej su ok, to len vytrasies.

stanulienkat
8. sep 2023

Ako reklamáciu ti to neuznajú, pretože si to čistila nedovoleným spôsobom.

sweetlife001
8. sep 2023

Podľa mňa s tým už nič nespravíš a k tej reklamácii, čo tu padlo, akože..
Je MAXIMÁLNE TRÁPNE zatajovať, že boli topánky prané, pretože to vidno a milujem, keď otvorím krabicu a ide má vyvaliť z vône prášku a aviváže, ale nieee neboli prané ani náhodou, taktiež znalec nie je sprostý, čítam všetky znalecké posudky a vie teda zistiť, kedy boli na topánkach použité agresívne čistiace prostriedky a pod.

aandrejussa
8. sep 2023

Ahoj, ja som videla jedno video kde takéto zazltnute tenisky čistili bieliacou zubnou pastou. Rozotreli, nechali pôsobiť a vykefkovali. Skúste...

inana11
8. sep 2023

Ja som naposledy vydrhla tenisky aj botasky tak že som rozpustila vo vriacej vode kapsulu do umývačky,dopustila teplu vodu,trocha vychladlo,dala na dve hodky botasky zamocit a potom drhla kefou… a to boli fakt zájdené botasky ktoré majú tak 3 roky…