Kúpim Puellu aj v drogérii?

Dnes o 12:24

Ahojte žienky. Prosím vas kde kúpim Puellu v nejakej drogérii ? Či sa dá iba objednávať ?

h2
Dnes o 12:25

Naozaj vhodný názov témy si si zvolila 🙄

januska12323
Dnes o 12:26

@h2 a potom sa rozčuľuj keď to zmenia 😁 človek aby si kúpil veštecku guľu na názvy

h2
Dnes o 12:26

@januska12323 Schválne som zvedavá, čo z toho admin vyrobí. 😅

ladygina
Dnes o 12:27

@januska12323 A aj keby to zmenil, nejako ju to ovplyvni? 😀 Nemyslim si. Vsak to je uplne jedno, aky je nazov diskusie, nie?

biba_18
Dnes o 12:29

@h2
@januska12323 Kúpim Puellu aj v drogérii? kto to zmenil, netuším 🙂

deti95060810
Dnes o 12:30

@ladygina jedno je len koliesko na fúriku...

biba_18
Dnes o 12:31

autorka - nikde som sa nestretla s tým že by puellu predávali mimo ich eshop, možno jedine nejaká súkromná akcia nejakej malej súkromnej drogerky kam ja nechodím ...

h2
Dnes o 12:32

@ladygina Tak tentokrát to výnimočne opravili dobre. A nie, nie je to jedno, lebo ak by to opravili tak, ako zvyčajne zvyknú, tak by to bolo napríklad "Kde sa dá objednať Puella?" A to je pravý opak toho, na čo sa autorka pýta.

h2
Dnes o 12:33

Pre tých, ktorých by to zaujímalo, pôvodný názov disusie bol "Pomoooc 😅"

vierka0508
Dnes o 12:41

Napiste odkiaľ ste, mozno skor poradia. Napriklad u nas v Martine sa da kupit.

autor
Dnes o 13:26

@ladygina ja nechápem 😂prečo sa rieši názov , aspoň sa zasmejeme keď vidím ako niekomu môže vadiť už aj to keď si nedáš názov podľa toho ako to chce iný 😂 ale aj podľa mňa je to jedno 😂

danyelia
Dnes o 13:28

Ahoj, ja som videla stánok Puella v Optime v Košiciach, no neviem či aj v iných mestách majú také predajné stánky...

rencina_4
Dnes o 13:29

ja som napriklad puellu este v zivote nevidela takto nikde na predajni. ale je mozne, ze som ani nepozerala 😀

autor
Dnes o 14:35

@danyelia ďakujem , skúsim sestre zavolať nech mi odtiaľ zoberie 😁😊

autor
Dnes o 14:36

@rencina_4 v niektorých drogeriach majú puellu 🙈 napríklad aj v Dada drogérii majú 😁