Keď prádlo operiem, tak nevonia

bramon
8. nov 2023

Prosím vás o pomoc už som zúfalá keď vyberiem prádlo z práčky vôbec nevonia.Mám z vrchu plnenu práčku používam zrnkovy ariel prášok a lenor avivaz a žiadna vôňa.Práčku čistím pravidelne a prádlo hneď po doprati vyberiem von.Prosim vás čo používate a ako sa teda staráte o práčku aby prádlo voňalo?Ďakujem

rebrambora
8. nov 2023

Cistis aj hadice? Nemoze niekde stat voda?

nin12345
8. nov 2023

@bramon ja som mala tiez tento problem a to najmä pri ciernom.. nakoniec som prisla na to ze naozaj treba dodrziavat instrukcie na davkovanie prasku a avivazu na pocet kg pradla a nepreplnat zbytocne pracku. Ja som vtedy zistila ze prachu sa tam ma davat omnoho viacej ako som ja davala a cierneho sme mali vzdy najviac a proste ked som dala az prilis vela pradla tak nevonalo😐

nin12345
8. nov 2023

@bramon popripade skus si kupit tie take avivazove gulicky len s nimi to netreba prehnat lebo potom to fakt vonia az prilis. Lenor gulicky vonaju pekne

egonsk
8. nov 2023

Mozno mas covidom poskodeny nos, neexist aby ti pradlo nevonalo po oprati hoci aj bez avivaze. Ja davam avivaz len symbolicky, aby pradlo neelektrizovalo, lebo inak z tej vone zacnem kychat. Taktiez Ariel aj Persil su dost silne prasky na to, ze rozvonaju pradlo aj bez avivaze. Lenor je tiez dost silno vonajuca avivaz. Mozno by bolo lepsie sa okolia opytat, ci citia, ze to tvoje ciste pradlo vonia...

bramon
autor
8. nov 2023

@rebrambora hadice nie.

bramon
autor
8. nov 2023

@nin12345 že netreba moc prášku zrakového dávať?

bramon
autor
8. nov 2023

@egonsk nie nikomu to prádlo nevonia.Už som sa spýtala ľudí.

nin12345
8. nov 2023

@bramon nie praveze som to myslela tak ze treba dat dostatok prasku a nepchat zbytocne vela pradla do pracky