Dá sa kúpiť práčka, na ktorej sa otvárajú dviera doprava?

andreanova
11. máj 2024

ahojte, je možné kupiť práčku s otváraním dvierko do prava?

googlim, avšak, aj ked mi odfiltrovalo pár, nikde neviem majst v technickych parametroch, že naozaj sa dvierka otvaraju vpravo.
Tiež, takmer vo všetkych eshopoch, okrem ddatartu, nie je možné vyfiltrovať pracku podla smeru otvarania dverí.
našla som jedinú, od LG

ak máte takúto pracku, poradite typ?

dakujem

syslik81
11. máj 2024

da s akupit pracka kde si dvierka prehodis ako potrebujes-je ich dost ..zajdi si do elektra a poradia

valiant
11. máj 2024

@andreanova hladala som rovnako. Myslim pen Miele boli take. Vzdala som to. Mam zhora plnenu.

nevenka
11. máj 2024

@andreanova nam by sa tiez zisla taka. Rozhodli sme sa pre Samsung na 11 kg pradla, je nas 6 a potrebujem prat aj periny, vankuse, casto. No a susicku som chcela tiez, tak sme vzali sadu, na susicke sa dvierka prehodit daju, na pracke nie. A veru, nie je tych pracok dost, ako pise
@syslik81, skor je to vynimocne, ked to na nejakej ide. Hladala som, nenasla. Tak to mame tak neprakticky. Lebo nam navrhli miestnost inak, potom sa aj takk prerabala, lebo by sa mi nezmestila 60 cm hlboka pracka tam, kde ju navrhli povodne. Takze uz sa robil kompromis. A susicka musi ist na nu, takze horne plnenie odpada...no, dako to prezijeme, ale je to dost neprakticke takto.

pieksamaki
12. máj 2024

@andreanova môžte napísať výrobcovi......zakomponuje to do produkcie...a bude to ako pri chladnička ch....aj právo....aj vlavo

nevenka
12. máj 2024

@belllinka to je susicka, nie pracka

daniela2202
12. máj 2024

@andreanova no keď sú to " dviera" , skús potom v Poĺsku .... znie to tak poĺsky 😂😂😂

andreanova
autor
12. máj 2024

@syslik81 ahoj, no, ved práve, bola som vo všetkych elektro v okoli a tam povedali, že pri novych typoch pracok sa už dvierka menit, nedaju, ale pri niektorych starších sa dalo . ak vieš, tak prosim napis typ pracky

andreanova
autor
12. máj 2024

@belllinka dakujem za typ, pozrem, hladam volne stojacu na umimestnenie do kupelne. tiež som našla pracky Miele, ale je tam dvojnasobna cena proti iným práčkam, maju dvierka doprava

niekto2hy
12. máj 2024

@syslik81 Je tam elektricky zamok na zamknutie dvierok a to nespravis.

lakebabe
12. máj 2024

@andreanova ja mam LG tam sa to dalo nastavit ale myslím ze ich bude viac opýtala ny som sa v elektre

lindus_esterka
12. máj 2024

Ahoj, prednedavnom som to riesila (a vzdala). Tiez som nasla len Miele, akurat stala okolo 3tis.€. Nechcem napísať blbost ale uchytenie dvierok ma nejako vplyv na usporiadanie vnutornych organov (😁) pracky, preto tie s opacnymi dvierkami to musia mat spravene zlozitejsie a tudiz ta cena

belllinka
13. máj 2024

@andreanova ved tato je volne stojaca, mam ju doma. A praktickejsie by mi boli dvierka dolava. Nevedela som, ze doprava su taka rarita 😀 som sa nad tym nezamyslala, ked som objednavala