Čím to vyčistím?

24. júl 2023

Prosím poraďte, čím vyčistím toto? Je to z jedla a nejde to ani za nič dole. Rovnako je to aj na iných častiach.

vulka
24. júl 2023

Normálne savom.

simca06022011
24. júl 2023

a to je co? cif tiez nefunguje? nie je to uz zniceny plast?

autor
24. júl 2023

@simca06022011 to je babat, mrkva, slivka a tak kadečo 😀.. súčasť mixéru. Zničené to nebude určite, mixér má týždeň aj s cestou. Cif nefunguje ani žiadne iné bežne dostupné prostriedky

simca06022011
24. júl 2023

fuha, tak to je potom taky dobre zafarbovaci materia. Skus savo, domestos.. co mas. Bieliace. Ale potom poriadne vyumyvaj. Mozes aj kefku skusit :D opatrne, lebo tieto plasty to schlpatie umyvanim casto a este viac sa to spini potom

viestta
24. júl 2023

nanohubka, okrem toho, ze to nasalo zlte farbivo z potravin tomu plastu nic nie je.
Ja by som tam nedavala ani savo ani domestos a podobne ekrazity, pretoze tie to sice vybielia ale zazeru sa do porov rovnako ako sa zazralo farbivo z potravin

biancarv
24. júl 2023

https://www.mojadm.sk/profissimo-hubka-na-necis...

Nanohubka sa len namočí do čistej vody. Zišlo mi s tým úplne všetko, ešte aj škrabance na aute.

autor
24. júl 2023

@simca06022011 akože nervy na to mám, 150 € to stálo , prvý krát som v tom Barát robila a také to zostalo zasr* té, že som neverila 😂 potom to umývaním zišlo do takéhoto stavu, ale pridala sa ešte tá slivka a ostatné potraviny 🥲..

@biancarv
@viestta skúsim, ďakujem. Môžem to aj pravidelné používať na čistenie ak to bude fungovať? Nezničím ho?

viestta
24. júl 2023

nie, neznicis

callisia
24. júl 2023

Nechcem ta strašiť ale ja som ten vrchnák z aventovho mixéra nevyčistila nikdy na 100%. Ale nepoužívala som nanohubky, ani savo či inú agresívnu chémiu. Vieš, keď v tom spravíš mrkvu či tekvicu, budeš to mať oranžové, keď brokolicu, tak zelené. Trochu to zíde keď v ňom naparíš jablko, hrušku. Ani umývačka to žiaľ nevyčistí dokonale.

autor
24. júl 2023

@callisia bože 🥲 ja som to chcela potom posunúť ďalej keď nám skončí obdobie kašičiek a také špinavé to asi nikto chcieť nebude😵

thereisabear
24. júl 2023

Prekarbonat a zaliať horúcou vodou.
Tieto parné mixéry nikto nemá úplne čisté, nemusíš sa báť, že nepredáš.

aliaray1
24. júl 2023

Mrkva vyjde tak, ze ju vytries kozmetickym tamponikom namocenym v kuchynskom alebo hocijakom oleji, olej viaze farbivo. Skus, ci ti vycisti aj batat a daj vediet.