Čím periete čierne prádlo?

21. jún 2024

Ahojte, cim periete cierne pradlo? Mam pocit ze ked periem cierne , tak divne vonia.. Skusala som perwoll renew black aj z dmka na čierne..Ale mam pocit ze nic moc. Co pouzivate ?

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lakebabe
21. jún 2024

Inak cierne aj mne v poslednej dobe bohvieako nevonia a nechápem prečo. Možno je to tými praskami. Začala som používať Avivaz Tresori tu sivú to je jedine po čom mi všetko pekne vonia

dankakuc
21. jún 2024

Pripnem sa, s čiernym prádlom mám ten istý problém

basulaak
21. jún 2024

Vzdy periem so sanytolom, plus klasika ariel kapsule a zelena puella. Susim v susicke a nasledne prezehlim. Nema co smrdiet takto na pradle akejkolvek farby. Manzel nosi domov pracovne oblecenie, vela ciernej a cierne monterky. Vsetko pekne jemne vonia. 🙃👍

katkaseiner
21. jún 2024

s ciernym sa trapim aj ja... a hlavne ked dam avivaz tak mam vacsinu ciernych nohavic flakatych. Cize davam Perwol na cierne, ocot s vodou 1:1 a este tie obrusky na cierne pradlo - tu mi to poradili... aspon tie flaky nemam... ale vona nic moc...

kikazoe
21. jún 2024

mám doma všetko čierne- aj posteľné povlečenie, uteráky a doplnky .... a vlastne celý môj šatník je čierny 🙂 roky som skúšala všetko možné a nemožné a za mňa je overené z DM na čierne- gél a do nádobky na aviváž 4 kvapky esenciálneho oleja ( u nás práve ide citrónová tráva ). periem vždy obrátené, okamžite vybrať po praní a vešiam cez dve tyčky, tričká, košele a šaty vešiam na vešiak. v skriniach mám nalepený vatový tampón a sem tam dokvapnem esenciálny olej pre peknú vôňu

floan
21. jún 2024

Mne prestalo smrdieť tmavé oblečenie, keď som začala používať namiesto aviváže, sanytol dezinfekciu na pradlo a namiesto tekutého gélu zasa prášok .

zena666
21. jún 2024

Dm gel a nesmrdi mi nic 🤷‍♀️

kristiii
22. jún 2024

Formil tekutý a občas trocha žltej aviváže cocollino, v živote mi čierne prádlo nesmrdelo. A to ho máme prevahu, hlavne syn.