Čím odstránim šmuhy po čističi na podlahy?

vojtasova
25. júl 2024

Ženy pomoc :( jedna pani mi poradila čistič na podlahu a také machuľu a cmuhy neskutočne že to nejde nicim dole ani jar a voda , ani ocot , Ajax vôbec nič poraďte mu príde mi manžel domov a ho odvezú keď to uvidí 😂😂😂🤦‍♀️prosím budem do smrti vďačná keď sa zbavím :( toho ..pripadne nejaký odmastovac 😬

doriiis
25. júl 2024

Vôbec to nie je vidno.

nika23t
25. júl 2024

@vojtasova aj ja som to používala, toto som musela veľmi opatrne nanášať na podlahu a nechat poriadne uschnúť. Tiež som myslela, ze to len nanesiem spôsobom, akoby som umývala podlahu. Ale nie. S tým som sa musela babrat dlhšie. Inak Ti to pôjde dole, len viackrát musíš umyť.

vierkainka
25. júl 2024

Aký máš AJAX?

vierkainka
25. júl 2024

No uz teraz večer jedine ze to ešte viackrát prejdes ešte jarovou navlhcenou handrou.🤷A zajtra teda skus Ajax limetka so sódou.Existuje taký AJAX,je veľmi účinný a pekne vonia.Bud trpezlivá,vsetko to bude v pohode,len si zachovaj chladnú hlavu.👍🥰 Trošku viac sa s tým musíš babrat, ale bude to ok.A henten prostriedok zahodiť.😃Je to mastná gebuzina.🙈

betulinka1
25. júl 2024

@vierkainka tiez si myslim, ze Jarovou vodou opakovane a potom čistou. Zober vzdy čistú handru.

slovakboy
25. júl 2024

@vojtasova riedila si to vodlu? Alex sa musi riediť.

vojtasova
autor
25. júl 2024

@doriiis je len mi to zle odfotilo :(
@slovakboy nie píšu že priamo na podlahu 🤦‍♀️😂😂

vojtasova
autor
25. júl 2024

@vierkainka s octom .. skusala som všetko už nejdeme to ničím dole 😂👊🏻😐

vojtasova
autor
25. júl 2024

@betulinka1 vôbec to nejde dole vytriem aj 5 krat a to som tehotná 😂😂🤦‍♀️ pri troch deťoch jarova voda , čistá , s octom , Ajax sanytol a vôbec nič 😐

vojtasova
autor
25. júl 2024

@vierkainka akože vyhodila som do kosa 🤦‍♀️😬 som si narobila len čistenie a umývanie a dávanie to dokopy :(

vojtasova
autor
25. júl 2024

@nika23t však ak som podlahu nevytrela za deň dnes a včera 20 krat a teraz na noc dva krat tak ani raz akože toto .. už viac krat nepoužijem kebyže viem ani to nekúpim 🤦‍♀️🙄

nika23t
25. júl 2024

@vojtasova ved ani ja to už nepoužívam 😊 Toto naniesť a potom umyť bola makačka, a keď niekde ostal vlas napríklad na podlahe, tak och! No nič, len počkať, ono to nie je večné, umyvaj častejšie par dni a ak nemôžeš, nechaj tak, deti to "vyšmykajú" a umyjes o pár dní. Šetrí sily, ak si tehotná, podlaha Ti za to nestojí.

vojtasova
autor
25. júl 2024

@nika23t keďže to mám na očiach mňa ide urvat 🤦‍♀️ skusala som aj na kolenách cele pekne v smere podláh boha keď to sa tam drží ako kliešť 🤦‍♀️😐

vojtasova
autor
25. júl 2024

@slovakboy nie píšu že priamo na podlahu 🤦‍♀️🙄 už neskoro riediť vyhodila som to 😂😬

vierkainka
26. júl 2024

No ako? Zišlo to aspon trochu?

vojtasova
autor
26. júl 2024

@vierkainka áno 😂🧡 už som sa toho zbavila najprv som dala dve kapsule čo ide do mycky do vriacej vody a zotrela a potom horúca voda a Ajax s octom takže už mám po manžel príde do čistých podláh 😂😂😂🙈 žiadne experimenty už nevykonávam☀️🙈

vierkainka
26. júl 2024

@vojtasova joj super,som rada 🥰👍👍👍nech sa ti darí, všetko dobré prajem💗