Bodky od piesku na plavkách

17. júl 2024

Ahojte maminky, dcerka ma plavky z minuleho roka, su este na nu dobre, su biele+svetly motiv. Ale vyzeraju skaredo lebo je na nich vidno male bodky od piesku z minulorocnej dovolenky :( ani za svet ich neviem vyprat, nemate neake tipy/triky?

belllinka
17. júl 2024

žeby kúpiť nové plavky?

oskvarka
17. júl 2024

@belllinka 🙈 nech zije ekologia..

belllinka
17. júl 2024

@oskvarka lebo použiť kopu prášku a prípravkov na škvrny je ekologické 🙈

janocka
17. júl 2024

ak máš ty alebo niekto z tvojho okolia sušičku, tak po opraní ich daj tam na nejaký program športové oblečenie alebo syntetika. Pomôže to, vlastná skúsenosť.. Vždy po dovolenke na pieskovej pláži dám po opraní plavky aj do sušičky a vo filtri je po vysušení dosť piesku, čo sa z nich vyfúkalo

sissy27
17. júl 2024

neviem aká veľká je dcérka, ale ak je to vyslovene malé dieťa, tak by som to neriešila, proste bude mať plavky s bodkami, veď tam nejde natáčať reklamu na plavky. Ono to asi tak úplne vyprať nejde, aspoň z mojich skúseností. Nie je to špinavé, skôr tie miničiastočky piesku sú v látke. Takže buď sa s tým zmieriť alebo nové plavky.

@oskvarka nad ekológiou nech sa v prvom rade zamýšľajú tí, ktorí to naozaj vedia ovplyvniť a nie aby tu mala jedna matka výčiťky, že kúpila decku nové plavky...

janocka
17. júl 2024

@belllinka prášok nepomôže, tie zrnká ostanú vo vlákne zachytené.. Jedine sušička pomôže

autor
17. júl 2024

Dakujem pekne dievcata, skusim susicku 🙂

oskvarka
17. júl 2024

@belllinka to si nemyslim ale to neznamená že jedine tak sa to dá

oskvarka
17. júl 2024

@sissy27 tak ako ked si to povieme vsetci tak mozeme uz nakupovat naozaj na mraky,,, inak suhlas s tebou ja tiez zrniecka neriesim ked su plavky dobre tak nejake bodky ma nemozu rozhodit.. nepotrebujem mat na sebe veci ktore stale vyzeraju ako 100 percentne nove...

1ryba
18. júl 2024

Ak pôjdete zase k moru a na piesok, tak to nechaj tak. Zbytočná práca.