Ako udržiavať vírivku?

tess123
5. jún 2024

Prosím Vás,máme nafukovaciu vírivku . Ako sa staráte aby voda vydržala čistá a aby nevznikol taký ,,sliz,,na dne vírivky? Dám chlorovú tabletu a zapnem filter ? Prosím dajte radu ako sa vy staráte o tu svoju .ďakujem

baximilian
5. jún 2024

@tess123
Nám sa najlepšie overilo dať cca každé 2/3 dni (pri každodennom kúpaní) kyslikovu tabletu, chlórovu davame tak raz za 2/3tyzdne. Hlavne každý den vybrať filter a premyt ho. V takom pripade vydrží aj 2/3tyzdne a potom vymenit za nový. Originálne by sa mal každý týždeň menit ale ked sa pravidelne umýva tak vydrží dlhšie

pieksamaki
5. jún 2024

@tess123 môžem sa spýtať, ktorú mate? Uvažujeme nad kúpou....ale zatiaľ sa iba zoreientovavame....

tess123
autor
5. jún 2024
zalka
6. jún 2024

@tess123 a kedy ti vzniká sliz vo vírivke?
Mne denne ide filter min hodinu aj keď sa nekupe, chlorove tablety 2 ks vydržia týždeň vo vírivke, keď dávam tablety mením aj guľky vo filtri. A ak sa mi niečo na vode nepáči tak zvyknem dat trosku modrej skalice.

tess123
autor
6. jún 2024

@zalka ďakujem takže filter každý deň ? Tak som nevedela

zalka
6. jún 2024

@tess123 áno denne i keď prší a ju nevyužívam tak filtrujem denne, a tiež tablety chlorove už viem ze týždeň mi vydržia... Keď mením vo filtri uličky tak dávam aj tablety...