Ako používať sypký prací prášok?

12. apr 2023

Ahojteeee ,kupila som nedávno tento práci prach aj na Biele aj ma farebné.. davala som.ho do nádržky a dnes som zistila ze sa nerozpustil ale ostal tam ,( ked som otvorila nádržku ze ju vycistim bola ho tam kopa)

Ja mam. sypký prach prvý krát, používam gély.. peacku mame taku ze zboku otváram dvere a az boku je aj nádržka... Mam to sypať do bubna? Je normálne ze sa nerozpustil?

maca1984
12. apr 2023

Tento do bubna,ani mne sa v nádržke nerozpustil

viestta
12. apr 2023

Vzdy davam rovno do bubna, aj gel aj prasok, pretoze z nasypky sa aj tak prasok ci gel splachne do spodnych casti sustavy a k pradlu sa potom nedostane potrebne mnozstvo

autor
12. apr 2023

Ďakujem krásne 👍

janetinka27
12. apr 2023

davam do bubna, neznasam zaschnute zbytky v nadrzke na prasok a gel

osky
12. apr 2023

Aj ja väcsinou do bubna.
Ale ak do nadrzky,cakam a aj rukou Polizei,nech to ntekajuca voda pekne splachne do bubna

gondyo
12. apr 2023

Aj ja dávam do bubna,do plastovej nádobky,gél aj do vrchnáka,prášok sa dá aj do vreckovky zaviazať

chicca555
12. apr 2023

davam do nadrzky, ale pred tym je potrebne ju odklopit, aby sa prasok mohol posuvat do systemu pracky (priestor na gel/prasok sa odklapa/zaklapa podla pripravku), rozpusti sa vzdy aj ked periem na kratsie programy

simsalabim
12. apr 2023

Ten na biele pouzivam, davam priamo do bubna. Nadherne vonia.

autor
12. apr 2023

@simsalabim preto som ho kupovala,ta vôňa 🤩

Ďakujem, budem dávať do bubna teda

cajomila
29. sep 2023

Super vonia a výborne perie. Inak aj prášok na farebné prádlo je skvelý jemnejšia vôňa ale veľmi príjemná.
Len sa obávam, že končia s jeho predajom...u nás v predajni boli v regály posledné 2 ks, aj to iba jeden druh.

saxana000
29. sep 2023

Do bubna jednoznacne.ja davam vzdy pod pradlo prasok.