Ako odstránim z čierneho oblečenia sivé a biele chĺpky?

july0
20. apr 2023

ahojte existuje nejaky trik kt odstrani z cierneho oblecenia take tie sive alebo biele drobne chlpky ? mam na to taky ten kotúč s lepiacim papierom ale to sa mi veru nechce s tym drbkať. A ešte jedna vec, keď periem blede veci stalo sa mi že práčka mi spravila na detskom bodýčku akési fľaky, už sa to stalo viac krát, pritom nedávam aviváž a ani odložený štart ani gél nepouživam čim to môže byť ?

lamonita
20. apr 2023

@july0 základ je prat veci otočené naruby. Tie chĺpky potom nebudú nalepené na častiach oblecka, ktoré je vidno. A tým valčekom to predsa ide šup šup a hotovo. Mne sa to najlepšie robí, keď si vec oblečiem a tak šuľam👍

sajmonka_1216
20. apr 2023

@july0 asi pomôže len ten kotúč.. :/ ale muž ma tiež také nohavice a ten by som mohla ,,kefovať" (:D) od rána do večera a o minútu to tam je zase.. asi nejaký blbý materiál... takže sú nové, drahé, ale nenosí ich

veselo_neveselo
20. apr 2023

Ak mas susicku, tak do nej, aj na studeny vzduch.
Inak nic len prasit, kefovat a valcekovat.

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
july0
autor
20. apr 2023

dakujem baby ja ze existuje nejaka handra ktora to pochyta alebo prostriedok co sa da do pracky a kotucom valcekovat prave tomu som sa chcela vyhnut asi len zaobstarat susicku

vikingka
20. apr 2023

@july0 ahoj, ja žijem s mačkami, takže chlpov a chĺpkov je tu všade plno ... pred časom som si zaobstarala takýto valček - nie je tam lepivý PAPIER, ale taká zvláštna látka ...

https://www.youtube.com/watch?v=UQOWrosunac

... a môžem povedať, že funguje bezvadne. Zoberie všetky chlpy - hrubšie aj tie najjemnejšie, fakt šikovná vecička 🙂

mk1111111111
16. máj 2024

To je taka kvalita latky, mozno, keby si od zaciatku prala len v ruke a len plakacimi pohybmi, tak by sa to urobilo neskor, ale urobilo. Toto je totiz zidena farba z povrchu.