Ako odstránim túto nečistotu z rúry?

16. máj 2024

Uz som skusala snad vsetko, ocot, jar, aj zohriala, nic. Nejde. Musim kazdu bodku bo jednom zoskriabat......

A takisto aj sklo, nicim proste nejde dole.

autor
16. máj 2024
autor
16. máj 2024
autor
16. máj 2024

Mam teraz toto, ale skusim ten vyssiw spomenuty, lebo roro nie je normalne uz. Uz 2 hodiny sa s tym serem. :D

maca1984
16. máj 2024

Skús. Ja som aj maminu staršiu rúru vydrhla s tamtým tak, že je ako nová.
Moje sklo na rúre, ktoré bolo po manželovom pečení mäsa v katastrofálnom stave, ako nové.

magic08
16. máj 2024

ja mam z lidlu , na rury tusim, nastriekam, je to taka pena, necha chvilu posobit a lezie to same dole, uplne jednoducho. Skusim pohladat

tykat
16. máj 2024

ja som sa uz minule nasr... a pouzila cistic na gril, paradne to zislo, ale musela som aplikovat viackrat a nechat posobit. Dokonca aj z indukcnej dosky zo skla zislo take co sme si mysleli ze je poskrabane, prd, zazrata spina to bola. Ja som sa bala to cistit nejako silnejsie tak som vzdy len tieto pripravky na "kuchynu" pouzivala ale toto zabralo.

janocka
16. máj 2024

odporúčam Well done odmasťovač za studena https://www.alza.sk/maxi/well-done-odmastovac-z...

vyskúšala som v minulosti všeličo, rôzne spreje, peny, ale až toto zabralo a perfektne vyčistilo rúru

mirro
16. máj 2024

Penou na holenie. Nastriekaj, nechaj pôsobiť, umy.

zuzkaa1991
16. máj 2024

Mam takú istu ruru vyskúšala som všetko mozne a nicim to nejde dole uz asi 2roky sa snazim😁

lukbe
17. máj 2024
lenkag21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz