Ako dlho vám trvalo zbaviť sa ploštic?

23. júl 2024

Ahojte,idem sem s veľmi,pre mňa nepríjemnou témou... Za ako dlho ste sa zbavili ploštic ? Poprípade čo vám pomohlo ? Áno,viem... Existujú firmy na to. Ale skúšal sa ich niekto zbaviť sám ? Bez pomoci expertov ? Nejaké dostupné prípravky ? Alebo niečo podobné... Za každý odpoveď ďakujem.

tribaby
23. júl 2024

No neviem, či sa to dá bez odborníkov, ploštica totiž vydrží až rok zalezená o hlade...

nikolca
23. júl 2024

Sama sa ich nezbaviš nam boli päť krat striekať byt strašne veĺa e to stalo

zeldia
23. júl 2024

Skúšaj sama a bude to stať viac a viac a viac….. stanu sa rezistentnejsie rozlezu sa k susedom bude to super uvidíš “ušetríš”.

katarinaba
23. júl 2024

Raz som sa rozpravala s clovekom, co ma firmu na to. A povedal, ze ak najdem doma plosticu, tak v ziadnom pripade nemam nic striekat. Oni potom zalezu kade tade, do zasuviek, skar ineho nabytku, pod parkety. Toto by som ja zverila ihned odbornikom. A on ma dokonca psikov na vyhladavanie plostic, ak by ich chceli pouzit, po nastriekani to nie je mozne.

andrejka1974
23. júl 2024

Sami sa toho nezbavíte len firma vám to spraví vlastná skúsenosť

chupakabra
24. júl 2024

Zbavila som sa sama , trvalo to asi 2 mesiace boja. Doniesla som ich v kufríku z dovolenky. Ponaučena do konca života. Firmu som nevolala neboli nato peniaze. A určite ma to aj vyšlo lacnejšie a máme už 3 roky pokoj

oskvarka
24. júl 2024

aj s odbornikmi to bude narocne.. .. tiez mam vlastnu skusenost...
@chupakabra neverim ze sa ich da za dva mesiace zbavit.. to len velmi teorteticky ak to podchitis hned plostica ti zalezie a aj rok o hlade vydrzi .. je to otrasne...

autor
24. júl 2024

@chupakabra a ako si sa ich zbavila sama ? Bývam v dome,a taktiež momentálne na firmu nemám...

mimikarol
24. júl 2024

Za dva prostreky sme zaplatili 500€ a ešte stále nemáme 100% vyhrate. Predsa len tie špiny vydržia strašne dlho nezrat. Ozaj neviem ako si predstavuješ sama s tým bojovať. Jedine čo by pomohlo je, nebyvat v dome minimalne 1,5 roka nech má človek istotu ... No ale bohužiaľ 😔

libusak
24. júl 2024

Nam zamorili byt susedia (podnajomnici nad nami) a zacvakat firmu. 4x striekali s odstupom casu a chvala bohu stacilo to. Bolo to ale 6 tyzdnov 🤦🏻‍♀️

chupakabra
24. júl 2024

@oskvarka fakt som sa za 2m zbavila. Boli všade v posteliach 3och, aj dňu v úvodnom priestore kde som mala vrecia so zimným oblečením. Pod parketami atď.

chupakabra
24. júl 2024

Všetko oblečenie , hračky atď do vriec na balkón a na priame slnko. Postupne prať a dávať do sušičky. A naspäť do vriec čistých. Parnym čističom som prechádzala každý deň popri poštách na podlahe , všetky škáry ,popri oknách postele. A potom nastrieľala týmto sprejom https://www.lacnepostreky.sk/pripravky.proti.le... .

dudika11
24. júl 2024

Ja som volala firmu,hneď ako som spozorovala prvé štípance. Nečakala som, lebo ja mám z takýchto potvor úplne psycho stavy. Prišli hneď na druhý deň,vystriekali celý dom, mesiac som neumývala ani nevysávala podlahu. Stačil tento jeden zákrok,keďže sme ich volali okamžite.

oskvarka
24. júl 2024

@chupakabra tak to si mala dobree stastie.. taks snad sa uz neobjavia.. lebo ja som mala plostice na internate.. boli to striekat dva krat a dva krat to nepomohlo a ja som sa proste musela prestahovat na cierno ku kamosom lebo mam na taketo hmyzy taku krv ze proste som bola jeden velky stipanec.. normalne som bola zrela na psychiatriu.... a to veis ake male su internatne izby nabytku minimum vbsetko ostatne sme vyprali na vysokych stupnoch... a doteraz ma striasa len si to predstavim .. to bolo fakt psycho ten rok... hlavne asi za to ze nam odmietli izbu vystriekat kym im nedonesieme plostitu v sacku ukazat ze naozaj tam su.. a potom som este mala dlho traumu ci som ich napriklad domou nezaniesla ked som niesla veci prat a to som ich vytriasala a nosila v igelitovych vreciach.. len tak nam kazali ze mameodniest vsetko domov oprat a pritom tu vyssie pisu ze sa to robit nema... ak som aj doma mala nejaky stipanec hned som mala podozrenie a stres...