Ako často periete uteráky a obliečky?

24. máj 2024

Ahojte ako casto periete uteraky a obliecky? Mam pocit ze sa rozchádzame v nazoroch s manzelom ohladom tohto.
Poradte ako to mate vy. Dakujem

liz_lemon
24. máj 2024

je jedno ako casto periem, skor je dolezite, ako casto sa menia

vyrovnanaosoba
24. máj 2024

Periny prezliekam každý týždeň, keď je manžel doma, tak aj každý deň, v noci sa potí.
Uteráky meníme podľa potreby, ale mame pri umývadle na ruky, zvlášť na vlasy, zvlášť na tvár, aj vo WC mame zvlášť.

simsalabim
24. máj 2024

Uteraky a osusky periem 1x za tyzden, ale ak treba, vymenim skor a cakaju na opratie. Uteraky na ruky kludne denne alebo aj niekolkokrat za den vymenim, hlavne, ked mame navstevu a hned je mokry. Postelne pradlo 1x za 2 tyzdne, v lete kludne aj 1x za tyzden.

melanta
24. máj 2024

Posteľné prádlo každý týždeň, uteráky každé 3 dni, uterák na ruky každý deň mením.

mamamasama
24. máj 2024

Uteraky idu po jednom pouziti do laundry, ak sa naskladaju, tak periem. Periny raz za tyzden.

caroline_
24. máj 2024

Raz za týždeň

autor
24. máj 2024

@liz_lemon ok a teda ako casto menis?

anjelicek26
24. máj 2024

Postelne kazde dva tyzdne, v lete každý týždeň. Uteráky každý týždeň.

oslo1
24. máj 2024

Uterak na tvar kazdy krat cisty
Uterak na zadok kazdy krat cisty, mame sprsku vedla WC
Uterak na ruky - ked sme doma, tak kazdy den, ked sme v robote a skole tak raz za 2-3 dni
Osuska - 1-2 X za tyzden
Postelna bielizen - 1 X za tyzden
Kuchynske utierky - kazdy den ciste

tramtada31
24. máj 2024

Každý má vlastný uterák a periem ho priemerne raz za tyzden. Obliecky na vankus periem častejšie (predsalen cloveku v spanku tečú sliny z ust 😀)

sono2
24. máj 2024

Muž ti hovori kedy prať veci🤔🤔🤔?

veroniak12
24. máj 2024

Uteraky minimalne raz za tyzden a obliecky, ked prezliekam postele, to byva zvacsa kazde dva tyzdne. Utierky podla potreby, tie sa menia aj viackrat do tyzdna, ked treba.

thereisabear
24. máj 2024

Raz do týždňa. Uterák na ruky vymením aj častejšie.

anonymous87
24. máj 2024

Periny prezliekam kazdy tyzden. Uteraky menim kazdy 2-3 den pripadne aj kazdy den(kazdy mame svoj). Periem 1 tyzdenne

viestta
24. máj 2024

Nebolo by jednoduchsie ak by si muz vzal na starost pranie a prezliekanie postelneho? Nech to robi tak casto ako sa jemu zda za primerane.

maca1984
24. máj 2024

Uterák na ruky mením každý deň, osušky /uteráky na telo každý 4.deň, periny prezliekam raz za týždeň (v čase choroby aj každý deň), kuchynskú utierku každý deň , niekedy aj dve denne.

dzejny656
24. máj 2024

Uterák na ruky mením každý deň, osušky mením 2x do týždňa, posteľné prádlo prezliekam raz za 2 týždne, v lete každý týždeň. Periem uteráky naraz keď sa mi to nazbiera.

saxana000
24. máj 2024

Postelne v zime raz za cca.3 tyzdne niekedy este hodim preplachnut len vankusove ked uz sa mi nezdaju velmi fresh
v lete samozrejme castejsie podla potreby aj kazdy tyzden nakomplet..uteraky na ruky wc a kupelna menim max po 2 dnoch ked sme doma len my domaci ak cakam navstevu ide tam automaticky cisty.osusky menim/periem 2x do tyzdna.
Vsetko je to samozrejme len orientacne ak vidim citim ze je treba tak menim hned. Rovnako deky podlozky koberceky podusky mam oci a nos podla toho sa riadim

ssimusska
24. máj 2024

Posteľné prádlo 1x za týždeň, stane sa občas že aj 2x keď sa mi už nezdá, osušky každý tretí deň, uteráčik na tvár každý deň čistý, uterák na ruky tak každé 2-3 dni. A vankúše a palóny každý mesiac.

autor
24. máj 2024

fuha kazdy den menit urak na ruky 🥹 to ich mate kolko?!

ssimusska
24. máj 2024

áno jasne, v pepcu sa napríklad dajú lacno kúpiť

1ryba
24. máj 2024

Neviem si predstaviť, že by mi muž kafral do prania. A periem, keď treba a keď sa mi chce.

zuzubb007
24. máj 2024

No muža nezaujima kedy čo a ako periem, a ani ho nič do toho, keď by som chcela budem prať uteráky každý deň, ale k otázke uteráky 1-2 x do týždňa, a posteľné periem po týždni dvoch ako treba

luccija
24. máj 2024

Periem všetko častejšie ako by som chcela🙂osušky, uteráky ako sa mi nazbierajú, ale 2x týždenne určite.Uterák na ruky mením každý deň, posteľné v zime raz za 2 t v lete každý týždeň, podusky, periny každý mesiac, dva.
Muž má aký názor, alebo v čom sa nezhodnete?
Moja dcéra a muž sú schopní pri jednej sprche nechať po sebe 4 kusy.Jeden na vlasy, telo,na jeden sa postavia aj, keď máme predložku u nás to je nekonečný príbeh.Uz som minule povedala, že ich skryjem a dostanú na pridel

henka123123
24. máj 2024

Kazdy den menim uterak.ale ja ho neperem zvlast ale spolu s pradlom a obliecky kazde 2 tyzdne

vkatush
24. máj 2024

Ja neznášam, keď nemám čistý uterák, takže uteráky mením každý, maximálne každý druhý deň.

Obliečky podľa potreby, ale priemerne raz za týždeň.

mimikarol
24. máj 2024

Ja nenávidím keď sú uterák a utierky mokré. Takže za deň miniem aj 4-5 uterákov a utierok. Posteľné mením podľa potreby a po chorobe. Periem každý deň 2x

oli18
24. máj 2024

Niektore ste tu prilis zatazene na cistotu a hoci ja smudla nie som, zda sa mi prehnane menit rucniky, osusky a utierky denne, alebo kazdy druhy den. Kolkokrat sa do nich denne utriete? Ja 2x tvar, 1x intimne miesta, 1x osuska, 2x do tyzdna rucnik na vlasy. Tieto rucniky ma kazdy svoj. Ruky asi 3x denne len v kupelni do spolocneho rucnika na ruky. V kuchyni mam dalsi rucnik, ktory menim castejsie, lebo sa skor zaspini, ked varim. Podotykam, ze do rucnikov si vsetci utierame umyte casti tela Snad detske rucniky pochopim, ale dospelacke? Potom sa nedivim, kolko vody a praskov na pranie minate a zakladate diskusie, kde usetrit a v tomto smere plytvate.

1ryba
24. máj 2024

@oli18 to sa tu len tak niektoré tvária, aké sú hygieničky a pritom doma bordel. Internet veľa znesie.

autor
24. máj 2024

@1ryba no mne sa nejak nechce veriť že každý deň menia uteraky.. to by som nič ine nerobila len kazdy den sledovala kolko dni uz mam uterak vyvesený a odškrTavala