Aké pracie prostriedky sa vám osvedčili?

8. okt 2024

Ahojte aké pracie prostriedky sa vám osvedčili? Prášky gély aviváže? Dajte nejaké tipy potrebujem aby mi prádlo voňalo pekne sviežo keď idem do práce lebo robím v prostredí kde je pach z gumy vďaka
Hľadám skôr niečo lacnejšie ako je Ariel alebo persil

nicoletta98
8. okt 2024

Giovanni, puella, voňavý domov atd …budeš to na oblečení cítiť cely deň aj po nosení, ale je to určite drahšie ako Ariel alebo persil… ja som vyskúšala všetko možné a bohužiaľ, nič z obchodov som necítila ani mi tak neprevonalo byt ako tieto oleje, pre niekoho to je však príliš

rybka1987
8. okt 2024

Ariel plus vonne perlicky Ariel od Lenoru, moja topka pouzivam dlho, krasne cely dom vonia

deti95060810
8. okt 2024

Ariel , persil sú lacnejšie? som myslela že z tých drahších...
skús v Lidli prášky a gély zn Formil... sú lacnejšie, možno ti sadnú.

candii
8. okt 2024

Ja roky rokúce používam len Rex, najviac mi sadol .. mala som aj z Nemecka persil .. z toho mi kvalitne smrdela práčka 🤣 a aviváž používam len cocolino ale nie to veľké ale to menšie také okruhle a kifru - mango. Minule som predala zimnú bundu ktorú som prala po sezóne na začiatku roka a mamička mi písala že čím som to oprala, že jej vonia krasnou vôňou celá chodba

tibor79
8. okt 2024

Ariel z AT. Dlhodobo používam. Lacnejší než tu, ak je v akcii a iná kvalita.

autor
8. okt 2024

Asi skúsim ten z Lidlu alebo ešte purox

deti95060810
8. okt 2024

ešte skús aj Cocolino . gel na pranie...pekne vonia https://www.mojadm.sk/coccolino-praci-gel-na-fa...

viestta
8. okt 2024

Roky pouzivam vacsinou Formil gel z Lidlu, Persil gel ked je v akcii, avivaz skoro vobec, len na cistu syntetiku. Nemam rada prevonane pradlo co sa potom bije s parfemom alebo deodorantom co na seba nastriekam.

osky
8. okt 2024

@deti95060810 ona pise,ze to ma byt lacnejsie ako Persil,ci Ariel 🙂

autor
8. okt 2024

@osky hej tak to bolo myslené

autor
8. okt 2024

@viestta Ja sa nevonavkujem 🙂

osky
8. okt 2024

Asi skor tie oleje do pradla/nemam odskusane,ja pouzivam len ekologicke prostriedky a avivaz vobec,len ocot.../
Ale avivaz ako taka je hnus,aj pre pracku

laskonka_lasky
8. okt 2024

Voňavý domov. A gély a prášky mi je celkom jedno😁

simona92101
8. okt 2024

Rex aromatherapy,vona dlho vydrzi.a k tomu vonny olej z Vonavy domov

autor
8. okt 2024

Skúsim tento a tie oleje