Rehabilitácia v Považskej Bystrici

neferneferuaton
19. apr 2024

Ahojte absolvoval niekto rehabilitácie v PB v nemocnici? Keďže nosim viac menej stále šaty cvicit v nich by bolo cudne. Prezlieka sa tam niekde? Je na to priestor ci len v ambulancii nahodim teplaky. Budem mat cvicenie a nejake rehabilitácie. Ide o chrbticu. Ďakujem

viestta
19. apr 2024

Na kazdej rehabilitaciu mas moznost vyzliect sa, prezliect sa do cvicebneho uboru alebo do plaviek ak je to potrebne. Nikto nechodi na rehabilitaciu obleceny v teplakoch uz z domu

kvevka
20. apr 2024

@neferneferuaton priestoru na prezliekanie nie je, kedže nie je tam žiadna šatňa a v miestnostiach su po 3 rehabilitacné a tak isto aj pacienti,takže len priamo tam kde je záves,ale v niektorých ani ten nie je

neferneferuaton
autor
20. apr 2024

@kvevka super cize pred pacientami alebo niekde na wecku, nebola som nikdy na rehabilitácii tak vôbec netusim ako to tam aj chodi. A terminy dostanem ako? Mam prvy datum ale nie ďalšie. Na tom prvom to objednaju? No a co ak sa mi na nejaky termin nebude dat prist?

kvevka
20. apr 2024

@neferneferuaton ten prvý je u lekárky a po vyšetrení ona nastaví liečbu- procedury. potom tety za okienkom naplanujú na dni a čas, ak viete ,kedy sa nedá prist ,môžte jej to hned povedať,aby dala iný termín..ked už su naplánované termíny a nemôže prisť tak na niektorých procedúrach sa dohodnúť dá,/elektroliečba,vodoliečba,cvičenie/niekde velmi nie/masáže/ ..a tiež sa pýtajú,či môžu dať procedúry doobeda/ prevažne dochodci a pn-kari/ alebo po obede/studenti,pracujúci/

neferneferuaton
autor
21. apr 2024

@kvevka ďakujem ale ak by som nejaky den neprisla tak tie dalsie normálne ostavaju ze?

kvevka
21. apr 2024

@neferneferuaton ano,potom sa ide podla rozpisu dalej🙂

neferneferuaton
autor
21. apr 2024

@kvevka ďakujem