Prirodzený pôrod po cisárskom reze v Považskej Bystrici

simonkabianka
11. jún 2020

Ahojte viem, takýchto diskusii je tu veľa, viem že prirodzene sa dá aj po sekcii. Ja budem v čase TP mať skoro 4 a pol roka od prvej SC. Vraj v PB nemajú vybavenie keby sa niečo stalo a preto ženu ak mala prvý cisarak automaticky pošlú aj na druhý cisarak ale všetko čo čítam sú staré diskusie.... Existuje tu niekto kto v tejto pôrodnici rodil prirodzene aj po sekcii? Do TN nejdem ja som so sekciou v PB bola nadmieru spokojná ale trochu ma mrzí že má automaticky aj napriek tomu, že je u mňa všetko v poriadku a není dôvod na sekciu idú hneď rezať...

andreagartnerova
11. jún 2020

@simonkabianka tiež som počula, že v pb keď je prvá sekcia automaticky druhá, je idem do za a tam má nechajú podľa mňa rodiť prirodzene aj keď som po sekcii pokiaľ nebudem mat problemy.

simonkabianka
autor
11. jún 2020

@andreagartnerova hej tiež som toto počula no všetko čo aj tu čítam sú diskusie z rokov 2015 a za tú dobu sa toho veľa v tej pôrodnici vďakabohu zmenilo 🙂 áno viem že v ZA, TN aj v CA nechajú ženy prirodzene (niekedy až nasilu)

andreagartnerova
11. jún 2020

@simonkabianka teraz ide jedna z rodiny rodiť v pb a robí jej tam mama tak čo mi spomínala ide sekciou zas, podľa mňa tak fungujú stále

24dzin24
12. jún 2020

V PB sa to nezmenilo... Po sekcii je ďalšia sekcia..

lienka959
15. jún 2020

Pred 2 rokmi som tiež v PB bola po 3 rokoch a 4 mesiacoch a musela som ísť opäť sekciou... hneď keď si na vyšetrení prvom v nemocnici všimol lekár jazvu po cisárskom hneď vyberal termin druhej sekcie

ruza88
30. jún 2020

So mnou bola jedna pani a išla rodiť po 16 rokoch a tak isto išla automaticky sekciou keďže aj prvú mala sekciu a to bolo minulý rok v auguste