Gynekologička Majtánová - Považská Bystrica

geelie
15. feb 2021

Ahoj,
uvažujem o prestupe k pani Majtánovej, no bohužiaľ ju nepoznám a ani nikoho, kto u nej je. Veľmi by mi pomohli recenzie a skúsenosti s prístupom pani doktorky. Najmä skúsenosti mladých žien a žien užívajúcich HAK.
Ďakujem 🙂

1mata
15. feb 2021

@geelie ahoj, ja k nej chodim 4 roky. Velmi mila zena, pomohla mi po dvoch potratoch udrzat tretie tehotenstvo. Ja len odporucam. Len sa obavam ze sa k nej uz nedostanes.

monkabohdalova
15. feb 2021

@geelie ja tiež k nej chodím, pre mňa Top doktorka, vždy sa snaží pomôcť , keď je problém. Ale pokiaľ viem , tak nové pacientky neprijma

lilinka88
15. feb 2021

Nedávno som zachytila, že nové uz neberie. Celkovo v PB nové berie iba Ševčík, alebo teda podľa obvodu možno ak k nej patris, tak by zobrala, to neviem či majú povinnosť

ingmiriama
22. mar 2021

Veľmi milá lekárka ja som ju dostala od pani Zuberovej išla na dôchodok a poviem ze za mňa topka vždy mi pomohla cca som u nej asi 7 - 8 rok môžem len odporučiť

veva111
5. apr 2021

Ja som u nej tiež už viac ako 7 rokov a inú by som nehľadala. Skvelý prístup , poradí, porozpráva sa a vypočuje. Top lekárka pre mňa .

lencisko
5. apr 2021

Prajem pekný večer 🙂🍀 je aj mojou lekárkou a som veľmi spokojná s prístupom🙂🍀 je mila, mne vystrelila vždy, načo som mala otázky, za mňa dobrá voľba 🙏

lencisko
5. apr 2021

@lencisko pardon vysvetlila🙂