Doručenie kytice

neferneferuaton
15. feb 2024

Ahojte, chcela by som mame nechat dorucit kyticu. Mate nejake skúsenosti s doručením? Boli kvety pekne a cena prijatelna (kvety aj doprava)? Okres Považská Bystrica. Ak máte foto z nejakej donášky mozete sem dat. Budem rada za kazdu skúsenost ci dobru ci zlu.

crazy_cat_lady
15. feb 2024

ahoj, ja zvyknem objednavat z kvety.sk - nie su priamo v povazskej bystrici, ale rozvoz maju po celej SR, zatial sa mi nestalo, ze by som mala problem, kvety prisli vzdy krasne, cerstve..

miskasiska
15. feb 2024

Tiež odporúčam kvety.sk

ankare
15. feb 2024

@neferneferuaton oslov kvety.sk

katkaseiner
15. feb 2024

tiez kvety.sk
vyuzili sme viackrat

mima73
15. feb 2024

Ja som niekoľkokrát objednávala cez kvety.sk ale skúsila som aj cez flowersdiana.sk a veľká spokojnosť 🙂

alandra
15. feb 2024

Aj Kvety Sylvia robia donášku su z PB.

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

@mima73 a s ktorymi si bola viac spokojna

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

@alandra a nevieš cenovo ako su? Kytica aj doprava myslim. Ci mas skúsenosti

mima73
15. feb 2024

@neferneferuaton tak flowersdiana.sk mali nádherné kvetinové boxy,ale kvety.sk mali väčší výber kvetov a taktiež rôzne iné darčeky ako čokolády,sviečky,víno a pod. čiže viac spokojná som bola s kvety.sk 🙂 Čo sa týka čerstvosti kvetov,bola som spokojná s oboma 😉

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

@mima73 ďakujem

mima73
15. feb 2024

@neferneferuaton rado sa stalo 🙂 a aby som nezabudla,na kvety.sk dostaneš za objednávku lupene a potom ak objednávaš znova a znova,tie lupene sa ti zbierajú a potom ich vieš využiť na zľavu,takže tiež fajn.

dixitka
15. feb 2024

Ja som 2x objednávala odtiaľto a super 🙂 https://slovenske-kvety.sk/

Kvety boli krásne čerstvé a dlho vydržali, k objednávke bol aj darček - hyacint v črepníku.

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

Este taka otázka dievčatá. Kolko dní vopred ste kvety objednali? Da sa doručit aj na približnú hodinu? Ze ak budem v praci aby mi ich kuriér nenechal pred dverami. ... z kvety.sk

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

@miskasiska ďakujem

mima73
15. feb 2024

@neferneferuaton áno,ja čo si spomínam,tak sa dal vybrať približný čas za nejaký poplatok,ale neviem ako to je teraz.

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

@mima73 ano uz som to preštudovala. Da sa vybrat dorucenie so 12tej za priplatok ale presna alebo teda priblizna hodina nie. Neda sa tam este pozriet den matiek ze ci dorucuju aj víkendy.

mima73
15. feb 2024

@neferneferuaton mne sa zdá,že cez víkendy nedoručujú.Ja ak som dávala na sviatok,ktorý vychádzal na víkend,tak som to dala poslať o 1-2 dni skôr.

alandra
15. feb 2024

@neferneferuaton neviem, treba na nete pozrieť. Ale celkovo je to asi najdrahšie kvetko v PB za to robia krásne kytice , muž my dáva pravidelne u nich robiť.

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

@alandra a nevies po kolko sa tam zhruba kytice pohybuju? Take slušne nie ze bieda 3 ruzickya nic viac

alandra
15. feb 2024

@neferneferuaton nejde mi pridat link, tak aspon fotka stranky

neferneferuaton
autor
15. feb 2024

@alandra ďakujem