Výber pôrodníka v Martine

matilda1981
1. dec 2015

Kočky potrebujem poradiť, ktorý z pôrodníkov z MFN Martin je dobrý, s kým máte aké skúsenosti. Rada by som si jedného vybrala a zazmluvnila.
Vopred každej ďakujem za osobné skúsenosti.

prof. MUDr. Ján Danko, CSc
doc. MUDr. Jozef Višňovský, CSc
doc. MUDr. Pavol Žúbor, PhD
doc. MUDr. Kamil Biringer, PhD
doc. MUDr. Karol Dókuš, PhD
MUDr. Imrich Žigo, CSc
MUDr. Mgr. Kristína Biskupská Boďová, PhD
MUDr. Miroslav Haško, PhD
MUDr. Iveta Svecova, PhD
MUDr. Erik Kudela, PhD
MUDr. Petra Sumichrastova, PhD

miciluci
1. dec 2015

@matilda1981 Visnovsky,2013.mozem iba odporucat.vynikajuci!

matilda1981
autor
1. dec 2015

@miciluci Ďakujem krásne 🙂

janamt
1. dec 2015

existuje aj skupina pôrodnica Martin, možno baby poradia aj tam

matilda1981
autor
1. dec 2015

Dakujem, to som uz precitala 🙂

chikinkira1
7. jan 2016

Neviem, ako sa vola, ale bol super. Vyzeral asi takto - mlady, chudsi, tmave vlasy a okuliare lenonky

alenitka
17. jan 2016

Koho si si nakoniec vybrala ? Ked chces co najviac prirodzeny porod tak by som si vybrala Mudr. Haska .... Kamoska pri nom rodila v drepe, sama si tak zvolila a on jej vyhovel, ale mali to vopred dohodnute.

matilda1981
autor
17. jan 2016

@alenitka este nikoho, o Haskovi pocuvam len super veci, uz som bola pre neho rozhodnuta a potom ma ludia z nemocnicneho prostredia od neho odhovaraju.....tak som teraz taka zmatena,ze neviem...asi mi uz sibe, porod sa blizi, ja sa bojim a prestavam byt asi racionalna 😉

alenitka
18. jan 2016

@matilda1981 ono vacsinou maju tych alternativnejsich lekarov ich kolegovia zafixovanych ako "inych" 😀 A to len preto, ze nejdu ako stado podla dlhorocnych zvyklosti. Kamoska co rodila s Haskom, tak ze videla ako ten personal ocami gulal, ze jej vo vsetkom snazil vyhoviet, aj v polohe ktoru si vybrala, lebo na kresle jej bolo hrozne zle. U mna napr. zato stupol v mojich ociach 🙂 Mne sa to tiez krati, len ja asi budem musiet ist zase sekciou ....

matilda1981
autor
18. jan 2016

@alenitka no toto presne aj moj manzel mi hovori, ze je to tym a ze nemam sa bat a ak by aj sa daco pobabralo, vzdy je tam aj iny lekar. Smutne je, ze doba tak pokrocila, ze sa na cistu prirodzenost zabuda....

alenitka
18. jan 2016

@matilda1981 drzim palce aby to dopadlo podla predstav a nech je porod hlavne rychly 🙂

matilda1981
autor
18. jan 2016

@alenitka dakujeeeem, musim sa tak naladit 😉

martina8888
25. jan 2016

@matilda1981 rodila som na zaciatku januara u Mudr. Erika Kudelu. Je to mlady doktor s dobrym pristupom. Nemala som ho zazmluvneneho, mal akurat sluzbu. Mam na cely porod len pekne zazitky, a to som bola prvorodicka. Nic sa nesnazil urychlit, vsetko mi vysvetlil, a ked prislo na samotny porod, tak bol velmi citlivy, povzbudzoval ma, mala som len dobre pocity. Naozaj musim povedat, ze porod bol krasny, nebudem sa bat mat dalsie babatko a ist opat rodit. Samozrejme, ze kontrakcie boleli, zavedenie epiduralky bolelo, aj ked som tlacila malu, tak som to poriadne citila, ale ak je dobra atmosfera a citis sa v pohode, nikto ta neznervoznuje, a sama si psychicky naladena na prichod noveho cloviecika, tak to musi dobre dopadnut. Budem ti drzat prsty. A hlavne, neboj sa 😉

matilda1981
autor
25. jan 2016

@martina8888 jeeej krasneee, dakujeeem.

norcima
25. jan 2016

@chikinkira1 to bol Dr. Hasko. 🙂
@matilda1981 ja som mala tiez odporucanie na Haska. Aj som mu pisala mail. Bol mily, dohodli sme sa, no nakoniec mi odtiekla predcasne voda a mala sa narodila aj bez Haska 🙂. Hasko urcite nebude zla volba 🙂

metodi
4. feb 2016

@chikinkira1 Mudr Miroslav Haško je veľmi šikovný a má ľudský prístup.

matilda1981
autor
6. feb 2016

Tak nam 31.1. v restike odtiekla voda a o tazkych 16 hodin bola mala na svete. Doktora sme zazmluvnili a zachranil aj mna aj nasu malu. Ak rodit tak len v MT a len u neho. Viac detailov napisem ako recenziu 😉.

alenitka
6. feb 2016

@matilda1981 uzasne. Gratulujem 🙂 tesim sa na recenzi. Ja idem sekciou takze len cakam kedy to pride. A dufam ze coskoro 😀

matilda1981
autor
10. feb 2016

@alenitka drziiim palceeee

dilino
10. feb 2016

ja u doktora Mudr Kamila Biringera dobry srandovny a bol neskôr aj mojim izbovym lekarom ak by som mala isť rodiť čo už asi nie tak k nemu hovoria že je taky arogantny nemastny neslany ale pre mňa bol dobry a moja voľba by bola rovnaka a ked robi ešte doktorka Mudr Odona Fabušova skvela žena super pristup, paradna voľba, aj ta je super tak ak budeš mať štastie na nu neoľutuješ.

matilda1981
autor
10. feb 2016

No tak mam chvilku napisat o nasom porode:

Zazmluvnila som si MUDr. Zubora, ano presne jeho mi moja intuicia stale nasepkavala. Chodila som k nemu do sluzby na pasy.
Na poslednej kontrole sme si prebrali moj porod, dal mi napisat porodny plan, odpovedal mi profesionalne na vsetky moje otazky.
Na mna posobil ako velky profesional a to u mna ako u dalsieho zdravotnika velmi zavazilo.
V den kedy ji odtiekla voda mal sluzbu, hned ma prijali dobehol ku mne a po vysetreni mi povedal ako to vyzera.
Moj porod bol tazky, otvorena som bola len na 1 cm, voda odtiekla cierna a ja som bohuzial hned dostala porodne kontrakcie, ktore neutichali 16 hodin....
Cely cas ma chodil informovat, pozerat, sestricky boli uzasne pomahali ako vedeli, len co doucinkovalo Epi hned mu volali.
V pondelok pred obedom sa mi uz zastavoval porod a mala uz bola v porodnych cestach hned doslova vydal rozkazy,ze uz musime porodit a pocedal,ze spravi vsetko aby sme to dali normalne! O par minut bolo okolo mna vela ludi, Zigo mi tlacil na brucho a vsetci ma vyburcovali k tomu aby som z poslednych sil tlacila. No a tak som ju nakoniec porodila bez cisarskeho aj ked mi to uz hrozilo, zasita som pekne len 3 stichy a vdacna mu budem asi naveky 😉.
Kazdemu vyhovuje iny typ lekara, mne ako cloveku z fachu vyhovoval jasny, strucny a profi pristup.

ivanalik
20. okt 2016

@norcima :ahoj nevieš mi prosím napísať mail na toho Mudr.Haška?ďakujemmmm

alenitka
20. okt 2016

@ivanalik on uz v MT porodnici nerobi... neviem ci vo zvolene alebo niekde uplne inde robi teraz

yndy86
27. jún 2017

@alenitka @ivanalik robi vo Zvolene teraz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre