Výbava do pôrodnice

cubos
6. mar 2023

Dobrý deň žienky 😊
Pomaličky si pripravujem veci do pôrodnice, nech je to pripravené a nech potom nestresujeme 😁
Chcela by som sa vás opýtať kde ste kupovali všetky tie veci do pôrodnice?
Mám na mysli veci pre mamičku ako npr. nočné košeľe, podprsenky, vložky, podložky, nohavičky....
Najradšej by som všetko nakúpila na jednom mieste.
Poraďte mi prosím obchod/e-shop/lekáreň ktorý sa vám osvedčil kvalitou aj cenou 🙂
Ďakujem 😊

thereisabear
6. mar 2023

DM, lekáreň a bonprix

cubos
autor
6. mar 2023

@thereisabear ďakujem 😊

petamich
6. mar 2023

ja DM, lekaren (online v klude som vyklikala) a este Brendon, nocne kosele som aj ja mala z Bonprixu

hederamonstera
6. mar 2023

Amazon ;)

cubos
autor
6. mar 2023

@petamich Ďakujem, zatiaľ som z Bonprixu neobjednávala, veľkostné tabuľky majú význam alebo na základe čoho ste objednávali? 🙂
Treba objednať väčšie, klasické ako aj nosím alebo menšie? 🙂

petamich
6. mar 2023

@cubos pri Bonprixe mam skusenost, ze vsetko je vacsinou vacsie (vsimaj si tie popisy resp. recenzie pod danou vecou), takze ja som objednavala +- standardnu velkost alebo o cislo vacsie, lebo predsa len ta nocna kosela na dojcenie, akoze nevadilo, ze bola volnejsia

najlepsia bola taka siva pasikava s 3/4 rukavmi na gombicky horu, ta bola fakt super, na porod som si kupila ciernu, lebo predsa len, kadeco sa na nu dostalo a potom som mala este taku prekladaciu bez rukavov, kedze v lete som rodila

cubos
autor
6. mar 2023

@petamich ďakujem 😊

petamich
6. mar 2023

inak od nich som mala aj podprsenky kojacie, mne sa najviac osvecili take ako polotielka s prelozenym predkom, netlacili, nemusela som riesit to odopinanie 🙂 tie som mala najradsej

ale tak kazdy ma nejake preferencie :D mala som doma rozne typy

cubos
autor
6. mar 2023

@petamich ja nemám predstavu ktoré sadnú a tak si nechám radšej poradiť lebo som ešte nekojila tak neviem čo bude praktické 😁

petamich
6. mar 2023

niekto chce aby aj nejako vyzerala, to mne bolo fakt u prdele, ja som chcela pohodlnu s jednoduchou manipulaciou a to boli tieto akoby "tinedzerske" 🙂 kedysi som take nosila, to som mala asi 13 ale napr. Bonprix alebo HM alebo aj Lidl maju za velmi dobre ceny, tak zistis pripadne - na tychto je prakticke, ze nemusis uplne riesit velkost, lebo ak si kupis napr. o cislo vacsiu ako nosis (napr. si 36 a kupis 38, tak je velka pravdepodobnost, ze sa tam zmesti vsetko co ma), na tych kosikovych sa tazsie odhaduje aky kosik, mna vsetci strasili ako sa mi naleju prsia, tak som kupila kosiky jak pre Helenku Ruzickovu a teda nic sa nenalialo (a to som mala mlieka na rozdavanie) 🙈

veronikaszabova
6. mar 2023

@cubos kojenecke podprsenky a nocne kosele mam z Bonprixu. Vsetko ostatne som nakupila na Feedo.

cubos
autor
6. mar 2023

@petamich neriešim aká bude, hlavne ako si už hovorila, nech sa zmestí čo treba do nej a nech je praktická 😊 keď by náhodou nevyhovovala tak môžem dokúpiť iné 😊

@veronikaszabova ďakujem, pozriem sa aj tam čo majú 😊

lenkakravcova
7. mar 2023

@cubos podprsenky sa mi najviac osvedčili tieto: https://www.lindex.com/sk/p/8222917-7351-ruzova...
Nehryzu, netahaju, nepreperu sa ani po xy praniach a nemajú zmolky.

cubos
autor
7. mar 2023

@lenkakravcova zdaju sa byť fakt pohodlné, ďakujem za radu 😊 inak, tá guma sa neroztiahla/nepopraskala rýchlo? 🙂

moncich
7. mar 2023

@lenkakravcova tieto podprsenky z lindexu su uplna topka. Ja som najskor mala z Lidlu, ktore zle drzali, odpinali sa mi a tak sli rovno do koša. Kupila som si tieto z Lindexu, vydrzali 4 roky kojenia a gumicky stale drzali a vyzerali ako nové.

lydiasabolova
7. mar 2023

hygienické potreby pre seba a pre bábätko som vždy objednávala na www.bella4you.sk cena skvelá, kvalita tiež, doprava nad 30€ zdarma a kuriér ti to všetko donesie rovno pred dvere 😉 a oblečenie z Lidlu

lenkakravcova
8. mar 2023

@cubos Nie, neroztiahla sa. Mám jednu od prvého dieťaťa (už pri treťom) a stále drží super 🙂 Ešte keď pozrieš, tak raz za mesiac - mesiac a pol je dookolola 20% zľava na spodné prádlo od nich, vtedy sa oplatia objednať 🙂
@moncich Presne 🙂

nelka09
8. mar 2023

Ja si objednávam veci z Bonprix,ale vždy si objednám o číslo menšie ako nosím lebo keď som si objednala také ako nosím tak mi to bolo vždy veľké. Treba aj recenzie čítať 🙂

veronicka1901
8. mar 2023

Nie vždy ma Bonprix veci väčšie, prečítaj si vždy recenziu ku konkrétnemu výrobku. Podprsenky veľmi ľahko objednas, keď sa premerias podľa ich návodu. Nikdy som nemusela nič vracať 😊.

eskop
8. mar 2023

@cubos tiež z bonprix som mala nočné košele na kojenie, ale podprsenky som si kúpila len dve na začiatok a kojila som asi týždeň takže viac ani by som už nekupovala.. Aj tak som po dome chodila bez podprdy😃 a prvé dva mesiace som ani nikam nešla okrem dr

cubos
autor
8. mar 2023

Dnes som bola v Tescu a videla som tam nočné košele, síce nie su tehotenské ale majú zapínanie vpredu (pôrodnica práve také vyžaduje).
Zdali sa byť celkom ok aj cenovo boli cca 15 eur, rôzne farby mali.
Náhodou ste niektorá nemali tieto košele?
Rodiť budem cca máj/jún a na dotyk sú fakt príjemné a sú tenučké 🙂
Rada by som objednala aj z Bonprixu ale vždy preferujem radšej skúsiť viac veľkosti kedže moja postava nie je celkom taká že čo si dám na seba bude super 😁
Baby ktoré ste štíhle, potichu vám závidím lebo aj vrece vám pekne stojí 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre