Viete presmerovaní pôrodov z Antolskej?

editenka
13. mar 2014

Mne v pondelok vporadni povedali,ze neberu porody tieto dva tyzdne,lebo lepia podlahy. Vraj si mam vybrat inu porodnicu. Som z toho na nervy,lebo som tu chcela rodit,kedze Antolsku uz poznam,mam ju skoro pod oknami a okrem toho,ze som na rizikovom,mam pozitivneho streptokoka. Prosim,poradte mi,kazda info je dobra.dakujem

maznacik007
13. mar 2014

je to tak ako ti povedali na poradni 😉

barboramiracle
13. mar 2014

No ja osobne by som nikde inde nerodila iba na Antolskej, ale keby som bola na tvojom mieste, zaplatim si Kocha.

janulienka85
13. mar 2014

Ja ti mozem odporucit Kramare bola som na nadstandarde a bola som spokojna

mimikas
13. mar 2014

Je to tak, mozes si vybrat Ruzinov alebo Kramare pripadne Koch

marthuska
13. mar 2014

Akurat som sa vratila z poradne, prerabka bude ukoncena koncom buduceho tyzdna, takze podla toho sa treba zariadit🙂) tiez som z toho na nervy, ale nic nenarobim. Asi je rozumnejsie ist inde ako dychat tam smrad z lepenie momentalne. Tiez chcem rodit na Ant., poznam prostredie , doktorov, sestricky, som si tam par mesiacov polezala.

mirka_matervia
13. mar 2014

Miesto pôrodu je dôležité a mali by ste sa tam cítiť bezpečne. Odporúčam navštíviť ďalšie pôrodnice, ktoré pre vás prichádzajú do úvahy a budete sa možno ľahšie rozhodovať. Z pohľadu používaných postupov sú naše bratislavské pôrodnice podobné.

11kacena
14. mar 2014

odporucam tiez Kramare 🙂

cicanezer1
14. mar 2014

Bratislavské porodnice: "prašť jak uhoď" ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre