Tehotenské poradne na Antolskej

marienka24
14. júl 2018

Ahojte, este som nebola v poradni na Antolskej. Viete mi poradit ako to tam funfuje? Aky je postup ked tam pridem prvy krat? Staci prist a pockat si jednoducho v poradi, alebo teba ist pred tym aj na monitor- pasy? Inak je jedno, ktory den v týždňi pridem?

lenka_522
14. júl 2018

@marienka24 ano prides rano a cakas. Den si mozes vybrat podla toho ku komu by si chcela ist inak je to uplne jedno. Pasy neviem ja som na pasoch nebola ani raz

marienka24
autor
14. júl 2018

@lenka_522 prvykrat som rodila v Ruzinove a tam to fungovalo tak, ze pri kazdej poradni zena musela ist aj na pasy a s tym vysledkom isla potom do poradne

lenka_522
14. júl 2018

@marienka24 ja som rodila pred 2 rokmi a na pasy sa nechodilo pred poradnou. Aj tak som tam vzdy cakala cele hodiny kym som sa dostala na rad aj ked som tam bola uz o pol8. Na prvu poradnu si vezmes moc knizku ekg a ides si sadnut a cakas a oni ma potom poslali na sono a este na jedno ekg ze si mam vybavit do dalsej poradne. A v ruzinove si nebola spokojna pri prvom porode alebo preco ides teraz na antolsku ?

nicky0007
14. júl 2018

@marienka24 ahoj, ja som už bola tri krát. prídeš a čakáš. tento týždeň sa v ambulancii č. 25 neordinuje. neviem, či si chceš niekoho zazmluvniť. lebo momentálne majú dovolenkový režim, takže sa stáva, že ťa pošlú k iným dverám. poobede neordinujú. odporúčam ísť až po 9, ráno je tam nátresk, a aj tak čakáš dlho, lebo najskôr berú na krv. už sa mi stalo, že lekár prišiel až o pol 11 (mal byť od 8), odbiehajú k pôrodom a tak...takže veľa trpezlivosti, niečo na čítanie a desiata zo sebou :D na prvej poradni mi dali výmenný lístok na EKG, na poučenie PEDA. pred druhou som išla na krv (ideš cca na 7:30, to berie len sestrička). na pásy ma poslali na tretej poradni (lebo malý sa málinko hýbal, inak posielajú až keď si po termíne). na sono sa veľmi dlho čaká, pošlú tak cca v 38 alebo 39 tt, len opäť to leto, takže na termín čakáš veľmi dlho....

marienka24
autor
14. júl 2018

@lenka_522 ja osobne som bola v ruzinove spokojna ked neratam jednu velmi neprijemnu lekarku ktora tam bola...pocula som, ze antolska je lepsia ci uz vo vybaveni alebo aj v lekaroch, aj ked to zavisi od pripadu...verim im tak snad to bude ok ;)

marienka24
autor
14. júl 2018

@lenka_522 ekg odkial mam zobrat? Sice uz aom bola na vysetreni u internistky no dala mi len spravu o vysetreni ale ekg zostalo u nej...

marienka24
autor
14. júl 2018

@nicky0007 preco sa nechodi na pasy pri kazdej poradni ako to je v ruzinove?

nicky0007
14. júl 2018

@marienka24 podla mna, lebo nie je kapacita...ja som vo stvrtok cakala na pasy takmer tri hodiny!!!!

evalin88
15. júl 2018

Ekg mozes ist hned poslu ta do suterenu. Tam je ekg povedia ti cislo dveri a na sono si s tym listkom vypytas termin. Ak lekar nepovie ze ta maju zobrat v ten den. Daju ti termin a ides domou. Na ctg som chodila rano su tam od siedmej.. Maly malo priberal tak som chodila pred kazdou poradnou. A v ambulancii ti povedia co vsetko potrebuju.. A prines im v skumavke moc ( to asi vies) odporucam MUDr. Dubčákovú z ambulancie 25 🙂

silvia1010
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkako
4. dec 2019

Otvaram temu, mate prosim aktualne info ohladne poradni na Antolskej? Casy kedy je lepsie prist , pripadne ktori Dr.su na ktorej ambulancii v urc.dni?

barbarka488
9. okt 2020

Ahojte, ja tam idem dnes prvý krát a ak sa tam chystáte lebo ste tiež už v 9tom tak tam ani nechodte dnes, až poobede, lebo majú výpadok elektriny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre