Taxi do pôrodnice v BA

enola21
2. jan 2019

Ahojte mamičky. Chcem sa opýtať či niektorá z Vás išla do pôrodnice v BA taxíkom a či taxikári v BA odmietajú zobrať rodiacu ženu alebo závisí od taxikára či je ochotný. Ďakujem za komenty a rady.

whatever1
2. jan 2019

@enola21 Pri pôrodných bolestiach si zavolaj sanitku kvoli rychlejsiemu prevozu a budes mat pri sebe zdravotnikov. Pochybujem ze neaky taxikar odmietne odviest tehotnu zenu do porodnice. Neviem preco chces ist taxíkom, ale ked uz tak si zober nepremokavu podlozku keby ti nahodou odtiekla voda😅

enola21
autor
2. jan 2019

Rozmýšľam nad rôznymi spôsobmi už, keďže manžel nemá vodičák, akurát si ho robí, ale skúšky sa presúvajú na február. Mám v zálohe aj známych, len tí môžu byť práve v práci. Sestrička aj doktor mi práveže odporúčali zavolať skôr taxi ako sanitku, že ta kým príde. Preto rozmýšľam aj nad tým taxíkom. A len chcem vedieť či mal niekto problém.

barbara89
2. jan 2019

@enola21 Taxify ta tiez neodmietne 🙂 zalezi ako pokrocil porod. Kamoska si dala medzinohy zrolovany uterak a tak isli. Taxikar ani nevedel 😊

enola21
autor
2. jan 2019

@barbara89 taxify využívam 🙂 ako do pôrodnice to mám 15 min autom..tak hádam nebude problém

pribinak
2. jan 2019

Ziadny problem, taxík ta kludne odvezie.

kika831
2. jan 2019

@enola21 sice som neisla do porodnice taxikom, ale uz som par krat pocula ako taxikar odmietol viest tehotnu. Sanitka je urcite lepsia volba.

evalin88
2. jan 2019

Ja som isla taxikom.. ale porod bol vyvolavackou.. cize tie prave bolesti som mala az v nemocnici. Partner sa pytal taxikara ci by bol problem keby som uz mala kontrakcie... a on ze vraj tu podlozku ma aj v kufri pre kazdy pripad

katchaxx
2. jan 2019

My sme sli na Kramare v noci...ja som bola v pohode, ziadne vzdychanie a pod. 🙂 Ale chlap mi hovoril, ze sa mu zdalo ze taxikar bol trosku v strese 😂 i ked o porode nebola rec (asi sa bal opytat 😁)

whatever1
2. jan 2019

@enola21 ja by som sa nespoliehala na taxi, viac krat sa mi stalo, ze na mna zabudli ked si menili smeny, nabrali niekoho ineho namiesto mna, meskali aj pol hodinu..a este tu je moznost ze uviaznete v zapche...alebo ze ozaj natrafis na debila co ta nebude chciet vziat. Isla by som iba ak by som mala mini bolesti a nebola si ista ci budem vobec rodit ten den. U sanitky mas istotu ze pride a ze ti poskytnu pomoc aj pocas cesty. Nech sa rozhodnes akokolvek drzim palce🙂

juliet86
3. jan 2019

Tal ono tvoj partner akp cerstvy neskuseny vodic mpze byt vacsi risk nez taxikar.... ono.... zalezi v akom budes stave
Pri jemnych kontrakciach taxi pri prudkom nastupe porodu sanitka. A pripadne maj lamarata ktoreho proste pustia z prace aby odviezol kamosku. Sal to je normalna vec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre