Štátny gynekológ v Žiline

mitusa111
17. feb 2015

Ahojte žienky 🙂

Prepáčte mi ak opakujem tému, no vo fóre som nevedela nájsť odpoveď na to čo ma zaujíma. Študujem v Žiline a doteraz som nemala potrebu navštíviť gynekológa, keďže k doktorom chodím iba v nevyhnutných prípadoch.
No teraz už k nemu zrejme budem musieť 🙂 keďže mi už poriadne mešká a vyšli nám dva pozitívne testy. Nie som zo Žiliny no keďže sme obaja tu v Žiline, chceli by sme nejakého od tiaľto. Čítala som kopu recenzií a najviac sa mi páčil Dr. Paučin., no keďže sme obaja ešte študenti súkromníka si nemôžme dovoliť.
Vedeli by ste mi prosím poradiť nejakého milého, citlivého a hlavne kvalitného štátneho gynekológa? Najlepšie takého, ktorý nevykonáva potraty a berie pacientky urýchlene.
Viem mám vysoké nároky 😒 no dosť sa toho obávam, keďže som tam v živote nebola. Chcem to mať čo najrýchlejšie za sebou. A hlavne chcem vedieť či je to vôbec pravda. 😀
Za Vaše rady a odporúčania moc moc moc ďakujem. 🙂

bonaqa2013
17. feb 2015

testom môžeš veriť.
Daj si do googlu gynekológ v Žiline a vyhodí Ti x mien.

mery333
17. feb 2015

@mitusa111 Ahoj, u Paučina platíš len to úplne prvé VSTUPNÉ kompletné vyšetrenie. Potom už neplatíš NIČ. Samozrejme ak nebudeš chcieť nejaké vyšetrenia nad rámec tých bežných. Ale to platíš u každého Dr. A takisto Ti poradím, o gynekológoch v Žiline je tu už založená diskusia a google Ti vyhodí veľa mien, kam sa môžeš obrátiť.

Dosť Ti napovie aj táto stránka www.lekar.sk , kde doktorov hodnotia "bežní" ľudia. Pozerala som, že práve MUDr. Ján Paučin tam má celkovo 66 hodnotení.

A prvého vyšetrenia sa určite nemusíš báť, dá sa celkom ľahko prežiť a určite Ti z neho nezostanú doživotné následky. 🙂

nicicka
17. feb 2015

@mitusa111 ja chodim na Solinky k dr. Wallenfelsovi. Ten portraty urcite nerobi,ale nepredpise ti ani antikoncepciu kedze ordinuje podla zasad krestanskej biotetiky. Ja som s nim celkom spokojna, ma aj pristroj na odozvy plodu co sa robi ku koncu tehu, takze nemusis chodit do nemocky. Trochu odveci ma fotky baba, kedze to tlaci na obyc. kanc. papier a vela to nevydrzi, ale pri prvej dcere mi sestricky dali foto na kluc a ja som si to sama vytlacila. Za kazde vysetrenie sa plati 2 eura, foto stoji 3 eura. Uhradza sa este kontrola mimo povinnych roc. prehliadok, oni to nazyvaju konzultacia a plati sa 5 eur, ale minule dr. pytal len 3e. Co sa tyka financ. nakladov tak je to super, naozaj sa vela neplati. Caka sa tak 1 - 1,5 h na vysetrenie co nie je bohvieco a ak si mala poz. test tak ta vezme cca v 6tt aby uz nieco videl, lebo skor je to aj tak zbytocne. Inak sestricky ma super.

mitusa111
autor
19. feb 2015

@mery333 prosím nevieš aké vysoké je to prvé vstupné? Písala som včera Paučinovi a povedal že má momentálne pozastavený príjem nových pacientiek no vzhľadom na moju situáciu by ma zobral a mám prísť zajtra o 12 že mi dá sestrička bližšie informácie. I tak by som rada už vopred vedela koľko si máme nachystať 😉

mery333
19. feb 2015

@mitusa111 Nepamätám presne, lebo to bolo už pred piatimi rokmi ešte, keď začínal. Vtedy to bolo niečo medzi 30-40€. Koľko je to teraz netuším, ale v čakárni má na nástenke svoj cenník. 🙂

bykaterina
19. feb 2015

@mitusa111 ziadny dr nevykonava potraty 😀 to kde si zobrala ? ved ked ta to sa vykonava iba v nemocnici nie v ambulancii , a statny lekar neexistuje . vsetci maju svoje ambluncie a niekto ma svoj region , inak je mozno ze ako vysoka skola mate svojho gyndosa zmluvneho skus prezistit v skole , lebo napriklad zubarku mate pre urcite katedry dr .FAbikovu

papasalik
20. feb 2015

@mitusa111 a v akej situacii si bola, ked ta zobral? lebo mne sa stale nepodarilo ku nemu dostat. a to skusam uz 4mesiac a sestricka mi stale hovori, ze ma stale plno a velmi vela tehotnych. 😕

mitusa111
autor
21. feb 2015

@ papasalik to ti neviem povedať ako kľudne ti pošlem do správy čo mi napísal. No boli sme včera tam ako nám kázal že nejaké infošky a tak... no tak objednať nás môže najskôr na 3.3. poobede a vstupný poplatok je 79 € a ešte vravela že na konci tehotenstva odozvi čo kontrolujú stojí 8 € a to je celé. V pondelok sa máme ozvať či nás má alebo nemá objednať... tak rozmýšľame čo a ako, lebo na začiatok je to fakt veľa peniažkov keďže sme obaja študenti a už nám treba šetriť na bábo...

papasalik
21. feb 2015

@mitusa111 .. tak mu poviem, nech ma vezme na tvoje miesto, ked nepojdes k nemu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre