Štátna gynekologická ambulancia v Bratislave

bamboocha100
31. aug 2015

ahojte, nemám úplne jasno v pojme štátna gynekologická ambulancia - na viacerých miestach som sa dočítala, že už také vôbec neexistujú. ale nezdá sa mi, že by potom boli len súkromné. momentálne chodím k mudr. kollárovi na antolskú a pripadá mi príliš drahý. minule som tam nechala 40E, za každé vyšetrenie min. 10E a o liekoch potom ani nehovoriac, čo predpisuje. neviem, či je to normálne, lebo je zazmluvnený, tak teoreticky časť vyšetrenia by mala preplatiť poisťovňa. či ako to je? baby, ktoré chodíte do štátnej gynekologickej ambulancie (ak teda taká ešte existuje), ako to tam funguje? ak máte dobré skúsenosti s konkrétnym gynekológom v Bratislave, prosím dajte vedieť. zvažujem, že by som prešla od môjho. prípadne keby ste aj ďalšie chodili k mudr. kollárovi, zaujímal by ma aj váš názor, či len mne pripadá trošku ako biznisman alebo len ja mám z neho taký zvláštny pocit... tiež by ma zaujímal postup pri pôrode - podľa čoho je určené, že žena v ktorej nemocnici porodí? to sa má dohadovať vopred? a mala by som sa dohodnúť so svojím gynekológom? vopred ďakujem za názory 🙂

misollee
8. jún 2021

Tento istý problém mám aj ja teraz. Ako ste to nakoniec poriesili ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre