Spôsoby pôrodu v Nových Zámkoch

miushik765
27. feb 2016

Ahojte 🙂 Chcela by som sa opýtať tých mamín čo rodili v pôrodnici v Nových Zámkoch či je možné rodiť aj v inej polohe ako klasicky na chrbte. Za každú odpoveď budem vďačná

gojka
27. feb 2016

No zdá sa mi , že píšeš veľmi skoro.

miushik765
autor
27. feb 2016

Možno píšem skoro ale rada by som bola informovaná keďže pôrod na chrbte v lahu sa mi vôbec nepozdáva a ani mi nepríde prirodzení, potom že väčšina mamičiek končì s nástrihom hrádze...

adrioska
27. feb 2016

V NZ neviem o tom, ze by sa dalo rodit aj inak. Ja som rodila obe deti klasicky leziac na chrbte.

durikovajana
28. feb 2016

Podla mna ta hradza sa ti natrhne tak ci tak. Jedine, ze by ti ju vcas prestrihli. U mna ani raz nestihli prestrihnut. Alebo cisarsky....

nicka1986
15. mar 2016

v prvom rade do NZ rodiť nechoď ! Sú tam mladí doktori s málo skúsenosťami a vďaka im som strávila 20 dní v nemocnici pretože ma hospitalizovali že som na 4 cm otvorená a nasledovali dni keď so mnou nič nerobili. Keby som si nepomohla všetkými prírodnými metodami aby som už porodila,ktovie dokedy by som tam bola. Po 7 dňoch som porodila a malý mal váhu 4kg,čo bolo vzhľadom na moju stavbu tela veľa,mala som ťažký pôrod a pochybili v tom,že mi neurobili cisársky.Následkom toho môjho syna oživovali a bol v inkubátore a nastali ďalšie ťažké situácie ktoré sme museli prežiť a celkovo som bola v nemocnici 20 dní. Žiadnej mamičke to neprajem čo sme si prežili a nebola som v tom čase jediná...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre