Som v 13. týždni, mám hematóm a krvácam

terezia150
23. apr 2020

Dobrý deň som momentálne v 13 týždni tehotenstva. Od ôsmeho mam však problém z hematom nad vnútornou bránkou. Mam doktora v Malackách z ktorým nie som veľmi spokojná pretože nič mi nepovie len po každé že je všetko v poriadku a mam čakať. Všetky informácie co mam ohľadom môjho stavu mam z hospitalizácie od neho nič. 5 týždňov ležím z toho som 4 spinila vkuse a tento posledný pri každom vstanuti z postele zakrvacam. Bola som dnes u neho lebo som sa bála a vravel zas že je všetko v poriadku. Takže je v poriadku keď krvacam? Je mi to divne. Preto sa chcem spýtať ze ci mi neviete poradiť nejakého doktora ktorý by mi všetko objasnil. A aj spravil poriadny ultrazvuk a zistil prečo vlastne krvacam. Ze ci je to z vyplavovania hematomu alebo je tam niečo iné. Malacky a okolie, čiže aj BA. Ďakujem

mogaa
23. apr 2020

@terezia150 no jedine súkromný gynekológ kde si zaplatíš vyšetrenie ako samoplatca alebo zmena gynekológa....

terezia150
autor
23. apr 2020

@mogaa ani by mi nevadilo kebyže si to mam zaplatiť. A viete mi nejakého odporučiť?

jvasenka
23. apr 2020

@terezia150 ja by som okamzite menila gyn!!! Ide o zdravie a mozno aj zivot maleho.. Znama tak neriesila spinenie lebo citala nete ze sa to moze stavat a v 11tt o babo prisla... Ty si sice ine pripad ale pre pokoj v dusi by som aj tak zmenila dr kt by s tebou vsetko komunikoval a bola by si pokojna🙂

terezia150
autor
23. apr 2020

@jvasenka aj ja sa bojím presne tohto najprv som však chcela skúsiť ísť na vyšetrenie k niekomu inému. Neviem fakt co v takej situácii robit. Som aj na PN. Doteraz som s nim však zle skúsenosti nemala preto nechápem tento jeho postoj k tomuto

jvasenka
23. apr 2020

@terezia150 vies dobreho lekara spoznas vtedy ked je problem a nieco sa deje.. Popozeraj recenzie povolaj a dohodni si stretko u ineho dr.. Mozno sa da aj telefonicky alebo mailom vybavit presun karty🙂

terezia150
autor
23. apr 2020

@jvasenka no ved práve toto. Ze aj ako keby som sa aj hanbila mu oznámiť ze by som chcela ísť k inému doktorovi. Ale v prvom rade musím pozerať popravde na moje malé co čakám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre