Skúsenosti s pôrodnicou v Nitre

rebeka_02
2. feb 2020

Ahojte baby, aké máte skúsenosti s nitrianskou porodnicou? Boli ste spokojné?

kukulienka83
2. feb 2020

Áno, 2x som tam rodila... pohoda...

rebeka_02
autor
2. feb 2020

@kukulienka83 ďakujem

dajna11
2. feb 2020

rodila.....raz/..a v pohode

stanka113
5. feb 2020

Ja som tam rodila teraz 27.1.2020 a bola som veľmi spokojná. Personál milý, na 1-2 sestry, jedlo sa dalo. A hlavne po mojej skúseností hodnotím na 100% áno.
No tak pre info. V nedeľu 26.1. ma nakoniec na reverz z nemocnice Levice manžel previezol do Nitry. 11 dní po termíne v pondelok sa ma automaticky primár v Nitre opýtal,či chcem ešte čakať keďže sa stále neotváram alebo cisársky. Bola som už pevne rozhodnutá pre cisársky to bolo ráno o 8.00 o 10.07 už malinky kričal na svete.
Neviem čo by sa stalo keby zostanem v Leviciach. To že ma dali na vzdycharen keď som mala slabucke kontrakcie a potom sa stratili ma psychicky položilo. To že som tam ležala týždeň a stále nič a pán primár ma dvakrát ani nepozrel...
Malý mal nakoniec 4450g takže som rada,že to bolo cisárskym a v Nitre. Počula som,že bez peňazí v LV nepochodim a tak isto,že hospitalizuju deň po termíne len kvôli poisťovniam...
Je to smutné, pretože keď som sa rozprávala so ženami všetky sme boli psichycky odrovnane a duplom tie, ktoré mali doma ešte malé dieťa.
Takže môj názor je jednoznačný, levická porodnica a nemocnica NIKDY viac.

rebeka_02
autor
5. feb 2020

@stanka113 ďakujem za info 🙂 už som kludnejsia

danielabok
5. feb 2020

@rebeka_02 Ja som rodila 2017. Otrasny pristup porodnej asistentky, absolutny nezaujem, bola to starsia sestricka, ktora sa vyslovene odbavovala a zlahcovala situaciu. Dufam, ze tam uz nie je. Rodil som akutnym cisarskym nakoniec, v sluzbe bola doktorka, to vysetrovanie mohlo byt z ich strany aj ludskejsie. Inak cisarsky rez a vsetko spravili naozaj bravurne. Ostatne sestricke na pooperacnom a detskom boli super. Az na tu spominanu vyssie.

pipinka0509
21. feb 2020

@rebeka_02 mňa by skôr zaujímalo ako je to s otcom pri pôrode? Na nete píšu, že od určitého nálezu môže byť pri porode

kukulienka83
21. feb 2020

@pipinka0509 môže ísť, ale až keď už ideš rodiť na pôrodnú sal - čiže už tlačiť. Na vzdycharni byť s tebou nemoze. Čo je podľa mňa už oničom...tam kde ho žena najviac potrebuje aby s ňou strávil čas a volalo to s ňou predýchal... Majú to tam blbo vymyslené...

pipinka0509
21. feb 2020

@kukulienka83 pri.malej ma dali hneď na porodnu sal, a.pri malom.na vzdycharen, a bola som tam sama.
To je teda veru naprd, keďže potrebuješ chlapa pri sebe ešte predtym

rebeka_02
autor
22. feb 2020

@pipinka0509 ale teraz je zákaz návštev aj na oddelení šestonedelia a nepúšťajú ani doprovod pri porod, neviem dokedy ten zákaz platí

pipinka0509
22. feb 2020

@rebeka_02 tak ja rodín za 2 mesiace tak snáď potom bude všetko ok

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre