Skúsenosti s pôrodnicou v Leviciach

simona966
28. sep 2019

Ahojte baby mamicky, alebo tie co uz rodili v nemocnici v Leviciach... Viem ze takychto diskusii vela ale pridu mi uz dost stare... Niektore som citala z roku 2014... Baby ake ste mali skusenosti s levickou porodnickou ja som tam uz bola dvakrat na poradni porodnika som si vybrala pana primara mancika ktoremu chodim na poradne... Sestricky mi tiez pridu velmi zlate... Chcela by som sa spytat na vasu skusenost ake to tam bolo... Ja mam 5 dni do teeminu mala je podla sono uz dost velka nad styri kila a ak neporodim do termínu zveraj si ma tam uz nechaju... Poradnu mam v den terminu terminu..Ckludne mozem divtedy aj porodit... Po kolkych dnoch prenasania vam pichli vyvolavacku alebo podobne porodit...somzavreta ako povedal...... Budu mi hned pichat vyvolavacku... N

macka9
28. sep 2019

@simona966 porodnicu chvalia ,ja som rodila pri dr mancikovi vtedy este nebol primar ,bola som spokojna .svagrina rodila pred 6.tyz a tiez spokojna velmi chvalila dr Kopku aj sestricky .sestra zas si nevedela vynachvalit dr. Hesovu ,su tam super lekari ,jedine co by som uvytala je bonding.

jany149
28. sep 2019

@simona966 ja tiez mam dobru skusenost s LV porodnicou ale ja som mala 2x cisarsky tak prirodzeny porod neviem posudit....
starostlivost na 600nedeli vcelku ok nemam čo zasadne vytknut☺
drzim palce nech vše dopadne na výbornú a nech mas cim skor svoj "batožtek šťastia "doma

mimka11111
28. sep 2019

@simona966 ahoj rodila som tam pred 2,5rokom..ale cisárskym..."našťastie",pretože by ma nechali prenášať,dokým by sa pôrod sám nespustil....a mala som problémy s tlakom,keby nezasiahol môj doky,neviem,ako by to dopadlo....ale ....vedľa mňa rodila baba,ktorá prenášala už 11 dní, porod vyvolali...mne tiekol oxytocín a ona doslova prosila lekárov o cisársky...dcérku nevládala vytlačiť,už bola veľká a zasekla sa v nej....mne urobili cisársky a asi o polhodinu po mne ju doniesli ku mne na izbu, tiež po cisaraku,stratila veľa krvi......jej dcérka mala 3700g....držím ti palce,aby si porodila čo najrýchlejšie 😉

bebotka
28. sep 2019

@simona966 ja som rodila v júli a nemôžem sa stažovať ležala som tam s tlakom už týždeň pred termínom, rodil ma dr.Csonka ale fakt kontoloval pravidelne pozeral pásy nemôžem mu nič vytknúť aj šitie mám super ani som ho necítila, sestričky sú fajn dá sa to tam vydržať tých pár dní, ja som mala spoluležiacu čo tam prenášala a vyvolávali jej na 11den nepomohlo ,tak další den znovu tabletka ráno jedna a o šiestej druhá nakoniec porodila až ráno o šiestej, ale že hrozné to bolo po tej tabletke potom už porod mala celkom fajn len to otváranie nič moc

araik
28. sep 2019

Ja tiez chodim k Mancikovi, rodit budem v Lv prvy krat, termín mam v pondelok za 2 dni a ak dovtedy neporodim idem v pondelok na prijem a pichnu mi vodu, nakolko uz mam taky nalez...

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre