Skúsenosti: pôrodnica Topolčany verzus Partizánske

mischels
13. jan 2019

Ahojte babule chcem vas poprosit ci by ste sa podelili o svoje skusenosti s hore uvedenymi porodnicami. Cakame prve dieta a poculi sme rozlicne nazory na porodnice co sa tyka lekarov a celkoveho pristupu a starostlivosti o dieta. Dik🙂

stefinka123
13. jan 2019

@mischels ja som rodila v Partizánskom a bola som spokojna aj doktormi aj zo sestickami. Rodila som pred 7 rokmi. Teraz je tam aj pekne vynovené oddelenie. Ležala som na gynekológii viac x naposledy pred dvoma rokmi a zakaždým som bola spokojná s prístupom .

ave17
13. jan 2019

Ja som rodila dva krát v Partizanskom, naposledy minulý rok, absolútna spokojnosť, oddelenie nové, pokiaľ chytis VIP úplne super 👌TO sú známe vysokým percentom cisárskych, PE skôr tým, že dávaju viac na prírodu, čo tebe viac vyhovuje.

zlaticko333
14. jan 2019

Aj ja som rodila pred 6 rokmi v PE. A to som tam išla až z Handlovej. Absolútna spokojnosť. Ja vrelo odporúčam 🙂

mischels
autor
14. jan 2019

@ave17 no ved toho sa bojim ze v To skor cisarske a neviem aky maju lekari a sestricky pristup.sice je to blizsie ale zvaxujem aj paryizanske vo som len dobre nazory pocula akurat niektore holky neboli spokojne s primarom ci co.

ave17
14. jan 2019

@mischels ja som rodila iba pri nom, bola som s nim dohodnutá, skvelý prístup, niektoré co poznám, na neho nadávajú práce kvôli tomu, že nepristupuje hneď k cisárskym. Ja som našťastie mala jednoduché pôrody cisársky som nechcela 🙂 primar prišiel každý deň aj mimo služby, aj o polnoci, keď som povedala, že som s nim dohodnutá na pôrod, ako gynekológa by som ho nechcela, ale ako pôrodnik super, nastrih tiež nerobí zbytočne, treba ísť za ním skôr, dohodnúť sa. Aj doktorky z detského aj sestričky boli super,

dajda459
14. jan 2019

Ono je to tak,100 ľudí 100chuti. Ja som chcela rodiť v Partizánskom. (Pred 2rokmi) Lenže bábätko bolo kp a potrebovala som cisársky. Aj napriek tomu,že má už chytili kontrakcie a bolo to veľmi nebezpečné pán primár mi odmietol urobiť cirasky,vraj musím porodiť prirodzene. Na poslednú chvíľu mi moja dr vybavila pôrodnicu v Banovciach. Hoci nemocnica v hroznom stave ale za to personál a odborníci vynikajúci. Za mňa top. Žiaľ tu pôrodnicu už zrušili. Teraz mám termín v auguste a rozmýšľam ísť do Bojnic.

dajda459
14. jan 2019

Ako môže byť super primár pri prirodzenom pôrode,ale keď nastane problém a je potrebný cisársky,nedá si povedať aj tak ide si svoje. Dosť riskuje. Ja by som druhýkrát neriskovala.

pdlenka
5. feb 2019

Rodila ste niektorá v Partizánskom a mala ste Všeobecnú zdravotnú poisťovňu? našla som na internete že majú zazmluvnenú len Dôveru a Union. Viete mi niektorá poradiť. Ďakujem.

stefinka123
5. feb 2019

@pdlenka ja som tam rodila a mala som všeobecnú. Ale to bolo pred 7 rokmi

ave17
6. feb 2019

@pdlenka ja minulý rok, mam všeobecnú, jediný rozdiel čo som si všimla ze vipka je lacnejšia o nejakých 5eur, oproti dôvere, inak neplatís nič navyše

mischels
autor
6. feb 2019

@ave17 vipka tam je len jedna tusim ze? Hm to je asi mala pravdepodobnost ze by sa do nej clovek dostal.vels ludi chcvali pristup lekarov sestier ale co ma odradza je to ze na nejakych 10 izieb je jedno spolocne socialne zariadenie

ave17
6. feb 2019

@mischels sú tam tri vipky, a na normálnej izbe sú po dve mamičky tiež žiadna katastrofa, tie záchody hej spoločne, ale nikdy sa mi nestalo, že by som čakala, ale vipka je super, keď som videla akoze VIP v banvciach som sa smiala, to bol čistý komunizmus 🙂 navyše tam bola iba polohovacia posteľ 🙂 inak štandardná izba, bleee

fobula
8. feb 2019

Ahojte.chcem sa spýtať na poplatky.za sprevádzanie a epidural boli zrusene predsa nie?

mischels
autor
8. feb 2019

@fobula no podla zakona by mali byt zrusene ale v cenniku ich maju uvedene epidural okolo 150e a sprievod tusim 16

ave17
8. feb 2019

@mischels sú zrušené iba v univerzitných nemocniciach

mischels
autor
14. feb 2019

Babeny a este som sa chcela spytat neviete ci maju v tychto nemocniciach potrebne vybavenie napr.pri predcasnom porode....inkubator a podobne.

betina32
3. máj 2019

Ahojte babeny ja mam termín 17.5 mam za sebou 2 cisárske rezy jeden v Bojniciach pred 10rokmi druhý v PE pred 8 rokmi a teraz ma čaká 3 a neviem sa rozhodnúť kam ísť ci PE ci Bojnice.

nika282
5. máj 2019

Určite PE. Vynikajúci pán primár, lekári, sestričky. Ležala som v TO počas tehotenstva, no nikdy viac. Tak arogantných lekárov a sestričiek není nikde

apip42
5. máj 2019

TO urcite nie! A bohuzial aj PE nic moc😕

leamax
19. aug 2019

@dajda459 suhlasim! pokial nie je problem, tak moze byt dobry. akonahle nastane nejaky problem, tak extremne riskuje. ja som pre takmer 5 rokmi porodila dvojicky. chcela som povodne rodit v PE, no vdaka Panu Bohu som tam nakoniec nesla. chlapci boli napriec obidvaja a KP a primar ma tiez silou-mocou chcel dotlacit do prirodzeneho porodu, vraj nemam byt rozmaznana.chodila som tam do rizikovej poradne a ked cca mesiac pre porodom hematologicka nariadila okamzitu transfuziu kvoli tazkej anemii on mi ju odmietol dat.nakoniec som rodila predcasne v NR sekciou kvoli hellp syndromu, kde mozem povedat, ze nas vsetkych troch zachranili

evka3939
5. sep 2019

baby chcem sa spytat ked je ten primar v PE tak za prirodu aky ma pristup k podavaniu EPI? pretoze ja uz bez nej nikdy nepojdem a hladam porodnicu kde mi ju pichnu aj o pol noci....v podstate je to moje najdolezitejsie kriterium

ave17
5. sep 2019

@evka3939 nie je z nej nadseny, ale da ju pichnúť, po jej aplikácií máš nejaký čas nehybne sedieť, mňa hneď vzal na kozu pozrieť ma, hovorím mu, že kazali mi sedieť, nie pod, jeho odpoveď, ako keby mu šlo o to, aby nezabrala, a fakt nezabrala ani trochu :( bol to príšerne bolestivý vyvolávany pôrod, prvý bol ooovela lepší, bez vyvolávacky, bez epi.... Ale vraj aj ostatní doktori sú tam super, a on tam už nie je stále, dokonca bude aj končiť ako primar, takže ja by som do pe určite šla

evka3939
5. sep 2019

@ave17 dakujem za info no ja som mala prvy velmi zly prenasala som 2tyzdne vyvolavany, mala zaseknuta pridusena....12h na oxytocine jednoducho bez EDA nejdem...ked aj nadstandardku nebudem mat ked bude na odd cisty komunizmus...vsetko mi je jedno....len EDA nie😂 cize ozaj mam priority zatriedene

omalovanka
17. okt 2019

Je primar v Partizanskom dobry aj pri operaciach? Co sa tyka krcka maternice atd?

hanulienka99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre